1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutami na wątrobę i płuca
soja

Odpowiedzi: 106
Wyświetleń: 44506

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-03-02, 21:29   Temat: Rak jelita grubego z przerzutami na wątrobę i płuca
Armando, przykro mi :-( . Niech twój tatuś odpoczywa (*).
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutami na wątrobę i płuca
soja

Odpowiedzi: 106
Wyświetleń: 44506

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-02-28, 23:22   Temat: Rak jelita grubego z przerzutami na wątrobę i płuca
Przykro mi :tull: . Trzymaj się jakoś, chociaż wiem jakie to cholernie trudne :-( . Pamiętaj , że nie jesteś sam . Jakby coś to pisz .Przytulam mocno twojego tatusia i ciebie :/pociesza:/ .
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutami na wątrobę i płuca
soja

Odpowiedzi: 106
Wyświetleń: 44506

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-02-25, 18:06   Temat: Rak jelita grubego z przerzutami na wątrobę i płuca
Te problemy z mową mogą być spowodowane uszkodzeniem mózgu przez toksyny niestety . Przykro mi Armando :/pociesza:/ . Wiem dokładnie co czujesz, bo przechodziłam to samo :-( . Ciesz się każdą chwilą z tatą, bo potem będziesz pamiętał każdą jedną sekundkę , spędzoną z nim . Całkiem możliwe, że twój tata straci świadomość ( śpiączka wątrobowa ), więc mów do niego jak najwięcej . Ja też jestem ateistką . Pisz co u was . Ściskam mocno :tull:
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutami na wątrobę i płuca
soja

Odpowiedzi: 106
Wyświetleń: 44506

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-02-25, 00:21   Temat: Rak jelita grubego z przerzutami na wątrobę i płuca
Trzymam kciuki, żeby zabieg pomógł :uhm!: . Odezwij się jak będziesz coś wiedział .
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutami na wątrobę i płuca
soja

Odpowiedzi: 106
Wyświetleń: 44506

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-02-23, 23:09   Temat: Rak jelita grubego z przerzutami na wątrobę i płuca
Hej Armando :) . Jak tata się czuje ? Są jakieś zmiany ?
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutami na wątrobę i płuca
soja

Odpowiedzi: 106
Wyświetleń: 44506

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-02-22, 23:10   Temat: Rak jelita grubego z przerzutami na wątrobę i płuca
Dużo siły Armando, dużo siły :/pociesza:/
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutami na wątrobę i płuca
soja

Odpowiedzi: 106
Wyświetleń: 44506

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-02-10, 23:29   Temat: Rak jelita grubego z przerzutami na wątrobę i płuca
Armando, nie wygląda to ciekawie niestety :-( . Nie chcę być złym prorokiem, ale u mojej mamy tak wyglądał początek końca . Strasznie mi przykro . I przepraszam, że tak piszę prosto z mostu . Mam nadzieję, że się nie obrazisz . I tak trzymam kciuki za twojego tatę, a tobie życzę dużo siły :tull: . Jakie tata jeszcze ma objawy ? Świąd skóry ? A może zauważyłeś jakieś dziwne zachowanie tzn. kłopoty z koncentracją, mową ? Bilirubina niszczy komórki nerwowe i takie objawy mogą wystąpić .
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutami na wątrobę i płuca
soja

Odpowiedzi: 106
Wyświetleń: 44506

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-02-05, 15:03   Temat: Rak jelita grubego z przerzutami na wątrobę i płuca
U mojej mamy bilirubina jak zaczęła rosnąć to osiągneła 135 przy ostatnim badaniu . Masz rację, że to cholerstwo ( bilirubina ) to trucizna . Trzymam kciuki za twojego tatę
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutami na wątrobę i płuca
soja

Odpowiedzi: 106
Wyświetleń: 44506

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-01-29, 01:26   Temat: Rak jelita grubego z przerzutami na wątrobę i płuca
U mojej mamy wyniki badań ( mam na myśli próby wątrobowe i fosfatazę ) wyglądały tak , kiedy rozpoczęła się u niej encefalopatia wątrobowa . Niestety to nie jest dobry znak :| . Trzymam kciuki , żeby twój tato dostał tą chemię niestandardową . Zwróć uwagę, czy tata nie ma przypadkiem świądu skóry .
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group