1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Moja Mama umiera- mieszkam za granica...
soraj

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 8236

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-03-03, 11:16   Temat: Moja Mama umiera- mieszkam za granica...
Hey opis nie jest chaotyczny jak najbardziej klarowny. Wsadze moje 3 grosze choc kazdy ma swoja opinie i nie musisz sie nia sugerowac. Poczytaj moj watek tez bylam daleko jak Tata chorowal, tez nie jestem milionerka, tez musialam zostawic prace. Rob co mozesz. Pamietaj jednak, ze na rozwiazanie problemow z bankami etc masz cale zycie a Mama teraz Cie potrzebuje i jak zauwazyles byc mozejej czas nie jest tak dlugi. Wiem, ze ciezko pieniadze, droga, odpowiedzialnosc, zona etc jednak powinienes sie choc pokazac na tydzien ( nawet za pozyczone pieniadze) jezeli nie mozesz dluzej. Mama dala Ci zycie i zmagala sie napewno rowniez z wieloma problem i dylematami. Jezeli puszczaja Ci nerwy idz do lekarza to nie jest wstyd masz ogrom problemow na glowie. Moze pomoze Ci z czyms uspokajajacym na ten ciezki okres. Rodzina nie przejmuj sie poprostu ignoruj ich nie odpowiadaj na ich maile. To nie jest wazne. Natomiast wiedz ze Mama teskni
Dasz rade nie ma sytuacji bez wyjscia szukaj planu B. Da sie zrobic jak sie chce.Nie zakladaj odrazu negatywnie ze sytuacja jest nie do przeskoczenia - szukaj rozwiazania tak abys mogl przyjechac.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group