1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Sylw38 - komentarze
sylw38

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12541

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-03-13, 12:58   Temat: Sylw38 - komentarze
Trzeba mieć zawsze nadzieje

Pozdrawiam
  Temat: Sylw38 - komentarze
sylw38

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12541

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-06, 14:12   Temat: Sylw38 - komentarze
nic nie przepisał, a zapisali nas na radio do Szczecina...
  Temat: Sylw38 - komentarze
sylw38

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12541

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-03, 14:07   Temat: Sylw38 - komentarze
wizyta na jutro w poradni onkologicznej jest konsultacja celem naświetlań. A na 11.08 jest zapisany na VI cykl chemi, nic nie mamy przepisane od lekarzy.
  Temat: Sylw38 - komentarze
sylw38

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12541

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-19, 09:58   Temat: Sylw38 - komentarze
Witam Was
jesteśmy z tatą po V cyklu chemi, w szpitalu tacie powiedzieli że będzie miał w sierpniu konsultacje odnoście radioterapii, czyli naświetlań. U nas nie ma ośrodka więc będziemy musieli wybrać albo szczecin albo zielona góra. Tata coraz dziwniej się czuje - źle. Niewem czy to przez te upały czy poprostu nam nie chce mówić.
Co powiecie na temat zastosowania radioterapii w jego stadium zaawansowania choroby?

pozdrawiam
  Temat: Sylw38 - komentarze
sylw38

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12541

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-01, 10:43   Temat: Sylw38 - komentarze
witam Was
dziś zacznamy III cykl chemi, tata dobrze się czuje, prócz lekkiego szumu w sumie nic mu niedolega zobaczymy jak przebiegną 3 kolejne dni....

Pozdrawiam wszystkich walczących... :)
  Temat: Sylw38 - komentarze
sylw38

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12541

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-05-15, 16:49   Temat: Sylw38 - komentarze
Witam
jesteśmy o II cyklu chemii, tata jak narazie dobrze się czuje, szumy ma dalej ale najważniejsze że jest w dobrej kondycji, bo nie wymiotuje i nieodczuwa innych skutków ubocznych chemii. Od I cyklu przytył 2 kg lekarz mówi że niedobrze bo tata troszkę wazy teraz (107 kg przy 184 cm). Ale tata chyba ma podejście że będzie miał z czego schudnąć dlatego teraz nie żałuje sobie niczego.
Mam wrażenie że to taka cisza przed burzą...

pozdrawiam
  Temat: Sylw38 - komentarze
sylw38

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12541

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-04-27, 14:31   Temat: Sylw38 - komentarze
Jeju dziękuje Ci DSS, że ta choroba tak szybko postęuje, to straszne...


[komentarz dodany przez: sylw38: 2010-05-04, 13:36]
Tata po tej chemi dobrze się czuje, chce jeździc samochodem na wędkowanie i często się sprzecza lekarz nie mówi to znazy że mogę jeździć
--------------------------------------

[komentarz dodany przez: sylw38: 2010-05-12, 22:58]
Słuchajcie ja się nie znam na lekach ale przy I cyklu kiedy zapytałam lekarza o kiedy można spodziewać się lub liczyć na tomografie głowy lub klatki piersiowej żeby rozpoznać postać rozsianą czy ograniczoną to lekarz się mnie zapytał czy jestem lekarzem?! Troszkę mi będzie tak nie wiem dziwnie zapytaać lekarza czy można zastąpić cislatyne na karboplatyne bo on mi odpowie - to może niech pani sama leczy tatę?! Wiecie jak to jest człowiek się martwi o swoich najbliższych a dla lekarzy to jest kolejny xxxxiński schorowany.
Jakoś będzie mi głupio i nieswojo jak mnie znów lekarz zapyta czy ja lekarzem jestem i żebym zaufała lekarzowie a nie przeczynanym informacją czy uzyskanym ifno od znajmych??

Niewiem sama :shock:
  Temat: Sylw38 - komentarze
sylw38

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12541

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-04-26, 20:15   Temat: Sylw38 - komentarze
jest napisane ...do badania SCOT.
  Temat: Sylw38 - komentarze
sylw38

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12541

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-04-16, 21:08   Temat: Sylw38 - komentarze
dziękuje bardzo za szybką odpowiedź... czyli co 21 dni

[komentarz dodany przez: sylw38: 2010-04-20, 15:16]
Witam no dziś tate przyjęli na oddział onkologiczny, najperw rozmowa z lekarzem przyjmującym, potem wizyta psychologa i rozmowa o chorobie, no i przyszła pora na wizytę na rozmowę z ordynatorem. Więc tata dość podradowany bo ordynator mu powiedział że będzie sam osobiście pilotował jego chorobę, bo jest dość nietypowa i wymaga jego zgody oby przebieg choroby udostępniać dalej....??? (dziwne). Choć już nie byłam przy rozmowie właśnie z ordynatorem to się zastanawiam bo oddział dość nowy onkologiczny w mojej miejscowości i chyba lekarze robią może specjalizację że będą pilotować chorobę taty i zbierać jakieś wyniki hmmm...

Czy zgoda pacjenta na to aby udostępniać historie choroby musi być, to znaczy że jeśli lekarz specjalizuje się i pisze np. pracę to choroba jest w jakiś inny sposób spisywana, opisywana??

pozdrawiam
...chyba zrobią tomograf bo w wypisach brak informacji czy postać rozsiana czy ograniczona ale nie wiadomo kiedy...
  Temat: Sylw38 - komentarze
sylw38

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12541

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-04-13, 20:10   Temat: Sylw38 - komentarze
[komentarz dodany przez: sylw38: 2010-04-13, 11:25]
jeju dlaczego lekarze tak mało mówią pacjentom i ich rodzinom?
może ktoś z Was wie i pomoże?
---------------------------------------


Dziękuje Ci Dum Spiro... ale powiem szczerze że ja czytam te forum po kilka razy, zawsze coś przeocze a potem już wiem. Te forum to bardzo dobra sprawa, bo dzięki niemu można się dużo dowiedzieć nawet bardzo dużo....

Dziękuje Wam, napewno po 20.04 czyli po I chemi i jej trwaniu będę WAs informowała
  Temat: Sylw38 - komentarze
sylw38

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12541

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-04-12, 15:10   Temat: Sylw38 - komentarze
[komentarze dotyczą tego wątku]



hmm dziękuje wszystkim za udzielenie odpowiedzi, jutro rano wizyta u onkologa, będe informować Was o postępach choroby mojego taty...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group