1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: daria21 - komentarze
sylwia3

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 7600

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-22, 10:48   Temat: daria21 - komentarze
daria21 napisał/a:
Człowiek planuje sobie życie i myśli, że oni RODZICE zawsze będą blisko ... życie pisze różne scenariusze. Mam całe życie przed sobą... i nie chcę by była w nim pustka po osobie która ZAWSZE była przy mnie...
, Daria bardzo dobrze Cie rozumiem ;(( niestety.... Ja całe życie byłam z mamą, każdego dnia byłyśmy razem, a teraz już jej nie mam .... ;(( rozpacz jaka mnie ogarnia jest nie do przyjęcia... ale ja się staram żyć dalej tak jak mnie Mamcia tego nauczyła...
Kochana - trzymaj się, musisz.... siły same przychodzą jak jest źle... wierz mi ;( Dbaj o mamę ile się da, ile masz sił - ja tak robiłam, zaniedbałam wszystko wokół, bo Mama była najważniejsza - i nie żałuję, teraz nie żałuję niczego, wiem że robiłam to na co sobie zasłużyła, kochałam ją i kocham nadal z całego serca....
Trzymaj się maleńka :tull:

[ Dodano: 2012-03-22, 10:49 ]
A jak Mama dzisiaj się czuje ??
  Temat: daria21 - komentarze
sylwia3

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 7600

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-20, 10:21   Temat: daria21 - komentarze
daria21, ja całym sercem jestem z Wami - dużo nadziei - pamiętaj, że ona umiera ostatnia.... Przykro mi, walczcie Kochani !!! Ściskam mocno!!!
  Temat: daria21 - komentarze
sylwia3

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 7600

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-03, 10:12   Temat: daria21 - komentarze
daria21, trzymaj się, bądź silna - bo teraz będziesz mamusi bardzo potrzebna... trzymam za was kciuki z całej siły...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group