1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuc
tam-tam-taram

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 5554

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-10-07, 13:40   Temat: Rak płuc
ulcia1983,

to prawda. Z bardzo duzym prawdopodobienstwem jest to nowotwor zlosliwy rokujacy zle, niestety. To, czy i jak powiesz o tym tacie, zalezy od ciebie. Ja jestem zwolennikiem mowienia o chorobie, natomiast sama najlepiej wiesz, jak twoj tata na to zareaguje. Mi lekarze tez na poczatku nie mowili do konca z racji mojego wieku (mialem niecale 20 lat, jak zachorowalem), ale pozniej dowiedzialem sie wszystkiego na moje usilne prosby i pytania. Dodatkowo wiedzialem sporo z internetu.

Pytasz, czy chemia cos da... Nie wiadomo, jak rak zareaguje na leczenie, bo to trudny przeciwnik, i do tego bardzo nieprzewidywalny. Ale! najprawdopodobniej zyskacie kilka miesiecy, moze lat, zycia - to duzo. Zycie jest bezcenne i chocby dla tych kilku miesiecy warto walczyc.

Pamietaj tez, ze twoj tato nie musi cierpiec, nie musi go nic bolec - sa na to leki. Nie daj sobie wmowic, ze ''rak musi bolec'', jak czesto slysze od innych chorych. To nieprawda.

Odwagi!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group