1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz piersi
urania

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 9385

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-02-16, 15:39   Temat: Guz piersi
elizabeth29 napisał/a:
:-( lekarz mi powiedzial ze tak czasami sie zdarza ze w srodku torbieli jest cos dziwnego iale skoro to nic groznego to dlaczego tak mocno mnie rozcieli mam 14 szwow blisko sutka tam wlasnie byl ten torbiel mial 3 cm a rana ma okolo 12 cm.Moj lekarz bardzo malo mowi i powiedzial tylko ze zobaczymy po badaniach histopatologicznych czy kolejna operacja czy inne leczenie ja umieram juz ze strachu.Dodam jeszcze ze operacje mialam pod narkoza ogolna uspili mnie i operacja trwala 1 godz.i 15 minut a przy torbielach to raczej jest miejscowe znieczulenie .Wdodatku moja piers sie jakby zapadla sutek tez wciagnal sie do srodka.Prosze o pomoc :uuu:


Na podstawie długości szwu, czasu trwania zabiegu, rodzaju znieczulenia nie można wnioskować o charakterze zmiany. Tak jak napisała wyżej Gaba i tak jak powiedział lekarz trzeba poczekać na badanie hist.-pat.
I dalej powtarzając za Gabą, jeśli oczekujesz konkretnych informacji powinnaś zamieścić wyniki badań, również tych sprzed operacji.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group