1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Karta pacjenta onkologicznego oby to prawda była
vioom

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 24838

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2014-12-08, 12:12   Temat: Karta pacjenta onkologicznego oby to prawda była
Pan Arłukowicz, z całym szacunkiem, nie ma bladego pojęcia o onkologii - wykazał się już pier... (mówieniem) głupot w czasie braku podstawowych cytostatyków i nieudolnym ratowaniem całej sytuacji importem docelowym. Trudno byłoby mi policzyć pacjentów, którzy nie otrzymali leczenia we właściwym rytmie tylko dlatego, że w MZ i NFZ jest jeden wielki papierologiczno-urzędowy burdel. Dla przykładu, jakkolwiek byłej pani minister Kopacz nie darzę ani zaufaniem ani tym bardziej sympatią, tak pan minister Arłukowicz przerasta ją o dwie głowy, jeśli chodzi o jego niekompetencję, szczególnie w zakresie onkologii klinicznej.

Powracając do mojego "tematu", tydzień czekamy na odpowiedź z trzech źródeł odnośnie finansowania diagnostyki RJ, że już nie wspomnę o mojej wiadomości przekazanej przez formularz na przytoczonej stronie tego cudownego projektu! Jeśli coś ma być dla ludzi to może warto zacząć od odpowiadania na cholerne, proste wiadomości?!

Pozdrawiam wszystkich zdrowych optymistów, równocześnie życząc ogromu szczęścia chorym pesymistom...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group