1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: klinika na Szaserów - Warszawa
yoka3

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 17752

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-08-18, 11:58   Temat: klinika na Szaserów - Warszawa
Dziękuję za infor. i rady. Ciągle czytam te posty w tym dziale, o którym mówisz, ale są one bardzo ogólne. Przeszukuję też inne fora, może tam coś znajdę. Pozdrawiam
  Temat: klinika na Szaserów - Warszawa
yoka3

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 17752

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-08-17, 12:42   Temat: Witam
Dziękuję za info. Czy to znaczy, że nie będziesz poddawana chemioterapii, tak zrozumiałam. Tylko ten dr. Świerkowski będzie "kontrolował" czy wszystko ok. ? Ja pytam, bo problem dot. mojego taty, jest już po operacji, usunięto guz w odbytnicy, ale nie wiemy jak to dalej wygląda. Ma dostać skierowanie do poradnii chirurgicznej i onkologicznej. Ale czy po zdjęciu szwów zrobią mu jeszcze tam TK, bo nigdy nie miał, tylko przed operacją RTG klatki i USG jamy b. Proszę napisz jak to wygląda bo lekarze tak mało informują, jakby pacjent wiedział odgórnie jak to ma wyglądać. Czy w tej poradni długo się czeka na wizytę? Bo przecież tu liczy się czas, skoro nie było TK to na 100% nie wiadomo, że nie ma przerzutów. Na wynik wycinka z operacji jeszcze czekamy.
Pozdrawiam
  Temat: klinika na Szaserów - Warszawa
yoka3

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 17752

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-08-16, 11:52   Temat: a co dalej?
Czy możesz powiedzieć kto Cię później prowadził przy chemioterapii, czy to tez było jelito?
Kogo ewentualnie poleciłabyś w tamtejszej Klinice Onkologii oprócz prof. Szyczylika oczywiście, bo o Panu prof. to ja też wiem.
  Temat: klinika na Szaserów - Warszawa
yoka3

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 17752

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-08-03, 10:12   Temat: klinika na Szaserów - Warszawa
Proszę o kontakt ze mną kogoś kto leczył sie tam (lub kogoś z rodziny), chodzi mi głownie teraz o opinie na temat kliniki chirurgii onkologii. Kogo polecacie do operacji - guz -jelito grube Mój mail dathi@op.pl
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group