1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gonia - komentarze
Autor Wiadomość
ela1 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 2479
Pomogła: 516 razy

 #226  Wysłany: 2011-12-31, 19:16  


Goniu, życzę Ci, aby Nowy Rok przyniósł dużo wiary i ukojenia. :)
_________________
"Odnajdź w sobie zalążek radości, a wtedy radość pokona ból"- R. Campell
 
iwona2010 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 746
Pomogła: 120 razy

 #227  Wysłany: 2011-12-31, 21:31  


Goniu wszystkiego Naj.. :)
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #228  Wysłany: 2012-01-04, 23:16  


Dziekuje Wam Kochane...dzis znow mi strasznie ciezko bez kochanego Tatulka...tak bardzo brak..tak mocno sie modle kazdego dnia ale ciagle jakby chcial modlitwy bo ciagle mi sie przypomina zeby za Niego sie modlic...KOCHAM CIE TATULECZKU MOJ !!!!!!!!!!!!!!
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
czkawka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 912
Pomogła: 217 razy

 #229  Wysłany: 2012-01-04, 23:24  


Gosiu, ciężko jest. Nastał Nowy Rok a w nim nie będzie już nawet jednego dnia z Twoim Tatą, moją Mamą...
Módl się jeśli przynosi Ci to ukojenie i powoli spokojnie żyj, bądź, zaglądaj na forum bo tu zawsze jest ktoś kto wysłucha i przytuli.

Pozdrawiam Cię bardzo gorąco _itsme_
_________________
"Ludzkość! Jaka ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia...kogoś innego."
S. King
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #230  Wysłany: 2012-01-05, 22:21  


Witajcie..10 stycznia Tatulek mialby 66 urodzinki..rok temu zrobilam cudne urodzinki Tatulkowi..dmuchal swieczke..bylismy szczesliwi..bylismy razem...Dzis w nocy mialam dziwny sen..snil mi sie Tatus ze jest obok..ale byl z kims ...jakis grubszy mezczyzna siedzial na krzesle a Tatulek stal..Opowiadal mi jak tam Mu jest..Mowi ze modla sie pracuja..ze jest dobrze ale ze brakuje mu zupy fasolowej..tego zapachu..a ja mowie Tatus ale ja musze spac..rano wstaje do pracy bede sie modlic..a Tatko na to..ja wiem ze sie modlisz ale chcialem Ci podziekowac ze tak zajmujesz sie mama dobrze..ja dalej Tatus ja chce spac..a On mowi Tu jest dobrze,Nie ma cierpienia..brakuje mi Was i przychodze..chodzimy we dwoch..A ja znow Tatko ja sie bede modlic..a On zaczal sie smiac i mowi kocham cie i pamietaj ze jestem tu czesto..bo milossc mnie tu sprowadza..Nagle sie obudzilam i jakos balam..ale nie Tatki tylko tego drugiego mezczyzny bo on tylko patrzyl nic nie mowil i obudzilam Mamie by poszla ze mna do lazienki
To dziwny sen..jakis taki bardzo realny...Prosze Was o choc jedno zdrowas Maryjo w intencji mojego Tatki Jerzego..Dziekuje
Czkawuniu dziekuje..
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #231  Wysłany: 2012-01-08, 20:00  


http://www.youtube.com/watch?v=bPvAQxZsgpQ
Tatusiu dla Ciebie..Kazdego dnia jestem z modlitwa obok Ciebie....Kocham Cie...Bardzo taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Katarzynka36 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 2253
Skąd: Poznań
Pomogła: 393 razy

 #232  Wysłany: 2012-01-08, 20:31  


Goniu,
Może ten sen był dlatego, że Tatko nie chce byś się tak zamarwiała? Może dał Ci znak, że jest mu TAM dobrze, tylko smutno Mu, że Wy tutaj tak cierpicie?

przytulam
_________________
Katarzynka36
 
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #233  Wysłany: 2012-01-08, 21:33  


Katarzynka36,
Tez tak mysle,bo wczesniej przeciez snil mi sie bym juz nie plakala i zaczela sie ubierac kolorowo..ze juz czas..ale mi tu bez Tatki ciezko..Zawsze moglismy sobie pogadac,posmiac sie...a teraz takie dziwne uczucie..jakby mi zabrali tlen..wiem ze Mu tam lepiej..tam juz nic nie boli,rece sa sprawne..ale znow mowi moj egoizm przeze mnie..egoizm,zal,bol,strata po Tatulku..ze przeciez juz nie widze Jego oczu...Nie usłysze: no trzymaj sie,kiedy bedziesz..i to mnie zabija powoli..zawsze jak mi zle to chce do Niego jechac..jakby tam gdzies byl..jakby cmentarz byl szpitalem,albo dzialka na ktora pojechal..a przeciez z drugiego swiata powrotu juz nie ma..On wie ze mo Go brak..dlatego przychodzi...Moj kochany...Zawsze pytal co tam u Was na forum..teraz pewnie wie co do Was pisze....

Tatulku tak na dobranoc dla Ciebie...

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Caly dzien minal szybko,ja to wiem i Ty to wiesz...Tak na dobranoc kołysanka,chociaz nie wiem czy Ty tam spisz...KOCHAM CIE TATULKU!!!
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #234  Wysłany: 2012-01-11, 22:34  


W piatek mijaja Tatulku 3 mieciace od Twojej smierci.Jutro jade do Ciebie na cmentarz.Kocham Cie Dobranoc
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Katarzynka36 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 2253
Skąd: Poznań
Pomogła: 393 razy

 #235  Wysłany: 2012-01-11, 23:03  


:/pociesza:/

jak ten czas leci... juz trzy miesiące:(

przytulam
_________________
Katarzynka36
 
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #236  Wysłany: 2012-01-12, 22:25  


Tatusiu moj....tak strasznie dzis padalo...ale bylam zapalic znicz...zmoklam ale bylam chociaz chwilke...tak mi Ciebie brak...;-((((((((((((((((((((((((((
.....czulam ze byles...patrzyles na mnie...tak mi zle ze nie moge Cie uslyszec...

Umiera kazdy dzien bez Ciebie...dzis idealna pogoda dla mojego samopoczucia...ech...
Stalam dzis jak posag kamienny,tak bylo mi zle..deszcz zimny lecial z nieba..ale musialam byc...Gdyby tak moc cofnac czas 4 miesiace do tylu...chociaz tyle...kazdy dzien bym znow mogla budzic sie i wiedziec ze spisz ...ze tam za sciana jestes...ze zrobie Ci herbate,kanapki...ze pogadamy,a co?Moglbys dzis sie mi przysnic Tatusiu...Kocham Cie i mowie Dobrej nocy Kochany...Moj kochany....


.....A ja patrze w dal..wysoko tak...Na mojej twarzy gorzkie lzy,gdy wspominam nasze dni..Droge teraz kazdego dnia mi wskazujesz,zeby bylo mi latwiej...Ale bez Ciebie...zle..Tatulku... :uuu: :uuu: :uuu:
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #237  Wysłany: 2012-01-12, 23:01  


Gonia, kochana :/pociesza:/

Ja też często odwiedzam tatkę. Już nie robię tego co dzień ale co drugi dzień.
Kilka dni temu u Nas też strasznie padało a ja byłam przy grobie taty i w tym ulewnym deszczu myłam pomnik - jakby to coś dało :?ale?: :cry: czasami kiedy wracam do domu zastanawiam się nad takimi zachowaniami z mojej strony ale czuję taką potrzebę i nic na to nie poradzę. Cmentarz smutne miejsce jednak mnie bardzo tam ciągnie, tam leży najważniejsza osoba dla mnie :cry:

Goniu ... ja też bym chciała cofnąć czas :cry..: BARDZO ...
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #238  Wysłany: 2012-01-14, 21:18  


Bylam dzis u Ciebie Tatulku..spadl snieg..ale bylo zimno..ale znicze rozgrzeja troszke powietrze..Kocham i dziekuje ze odwiedziles mnie w nocy.Pies malo nie zwariowal..szczekal ile mogl,tak straszliwie zimno bylo..wiedzialam ze jestes..I dobrze przychodz gdy tylko mozesz.Dobrej nocki Tatulku moj;-)
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #239  Wysłany: 2012-01-15, 22:13  


Kocham Cie Tatulku;* Calus na dobra noc...
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
asia77 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 26 Paź 2011
Posty: 1403
Pomogła: 137 razy

 #240  Wysłany: 2012-01-15, 22:17  


Goniu, ile ja bym dała żeby mnie moj Tatuś odwiedził
_________________
Tatulek [*] 12-12-2011 godz 7:50 .Spoczywaj w Pokoju.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group