1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
JustynaS1975 - komentarze
Autor Wiadomość
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #1756  Wysłany: 2012-03-09, 19:49  


mój synek wsadził pod poduszkę i jak kładłam się spać znalazłam :brr: zgasiłam światło i się położyłam , wyczułam je na szyi brrrrr
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #1757  Wysłany: 2012-03-09, 20:44  


Justynka ja nie wiem co Ty dziś porabiasz ale kategorycznie powinnaś coś z tym niecenzuralnym towarzystwem zrobić!
BYlem dziś trochę zapracowany i nie wpadałem tu za często ale Ci chcialem miluśkiego wieczorku życzyć :flower:
iwka3219 napisał/a:

Tak? A niby co znajduje co ? :--: :--:

Iwonka czy Ty naprawdę chcesz żebym ja skopiował te Twoje wypowiedzi z czatu, co? :--:
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1758  Wysłany: 2012-03-10, 00:54  


Widzę, że się dobrze tu bawicie i świetnie |haha|

Ja dziś szwędałam się po gościach :-D

Dobranoc [manga]
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #1759  Wysłany: 2012-03-10, 00:56  


No już się martwilem bo Cię tak dlugo nie było ufff :)
A masz jakieś fajne opowieści? ;)
Spokojnych snów :flower:
 
evita2 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 199
Pomogła: 60 razy

 #1760  Wysłany: 2012-03-10, 01:00  


Justyś, Ty jeszcze nie śpisz :shock:
To bardzo miło, że mogłam Cię tu spotkać, myslałam że już nikogo nie będzie a tu jakiś gwar slyszę... :mrgreen:

Dobranoc, miłych snów ::thnx::
_________________
Ewa
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #1761  Wysłany: 2012-03-10, 01:00  


dobranoc
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #1762  Wysłany: 2012-03-10, 01:10  


evita2 napisał/a:
Justyś, Ty jeszcze nie śpisz :shock:

Moja reakcja było dokładnie taka sama :shock: :mrgreen:

[ Dodano: 2012-03-10, 01:11 ]
Dobranoc Justynko :)
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #1763  Wysłany: 2012-03-10, 04:06  


Dzień Dobry Justyno, ja tylko chciałem powiedzieć, że mam nadzieję, że nie zapomniałaś być chyba mózgiem naszej operacji co?
“Be happy. It's one way of being wise.” - Sidonie-Gabrielle Colette (Bądź radosna. To jeden ze sposobów bycia mądrym)
Miłego Dnia! :)
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1764  Wysłany: 2012-03-10, 08:47  


Dzień dobry :) I miłego dnia :)

majkelek napisał/a:
ja tylko chciałem powiedzieć, że mam nadzieję, że nie zapomniałaś być chyba mózgiem naszej operacji co?

Trochę zapomniałam ;) przez napięty grafik ;)

[ Dodano: 2012-03-10, 09:01 ]
You make life so precious. - (moje wolne tłumaczenie, uczyń swoje życie takim niesłychanym)

http://a8.sphotos.ak.fbcd...522832313_n.jpg
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #1765  Wysłany: 2012-03-10, 12:08  


Justyna Żabo! A Ty czemu nie śpisz? O 1 jeszcze nie śpisz, po 8 już nie śpisz? Oj Żabulku, trzeba Cię chyba uśpić książką z bajkami ;P
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1766  Wysłany: 2012-03-10, 12:39  


Reszka.78 napisał/a:
O 1 jeszcze nie śpisz, po 8 już nie śpisz? Oj Żabulku, trzeba Cię chyba uśpić książką z bajkami ;P

Jakoś tak się stało. :)
Znów naszło mnie na przemyślenia (trochę mnie zmusił wątek o przebaczeniu). W wielkim skrócie doszłam do wniosku, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. :-D Miałam jakieś 'żale', że było tak a nie inaczej, że wyszło tak a nie inaczej. Ale ostatecznie stwierdziłam, że dobrze, że się skończyło jak się skończyło. Wykonałam ogromną pracę nad sobą, która teraz daje mnie ogromne korzyści takie wewnętrzne. I z taką optymistyczną myślą usnęłam bardzo zadowolona.
Dziś był wywiad z Urszulą Dudziak w związku z jej autobiografią. Wywiad został zakończony myślą, którą kiedyś zapodała Jej Mama czy Babcia (nie pamiętam), że 'nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło'.
I przede wszystkim trzeba prowadzić dyscyplinę myśli (tzn. nasze myśli kształtują naszą rzeczywistość). I jeszcze jedno ważne trzeba mieć dystans do siebie i do rzeczywistości.
Tak dzielę się swoimi myślami własnymi i cytowanymi, które pasują do mnie i pokrywają się z moimi myślami. Dlatego, że uczyniły mnie szczęśliwą osobą.

Rano postawiłam przed sobą kolejne zadanie w kierunku pracy nad sobą.
Nikt nie jest idealny, ideału też pewnie się nie osiągnie, ale to jeszcze nie oznacza, że nie należy się starać, choć i przede wszystkim dla siebie.
Szczęścia mam szukać przede wszystkim w sobie. Nigdy nie osiągnę szczęścia szukając go poza sobą, nikt mnie nie zapewni szczęścia, jeśli go nie będę miała w sobie.

Życzę Wam udanego weekendu :flower:

[ Dodano: 2012-03-10, 14:43 ]
Wszystkim Panom życzę udanego życia w towarzystwie niezastąpionych wspaniałych kobiet :)

Dla każdego z Was po kwiatku:
http://demotywatory.pl/36...e-lubisz-kwiaty
;)
i bukiecie:
http://demotywatory.pl/3715442/Bukiet
:)

[ Dodano: 2012-03-10, 20:23 ]
Dziś znalezione na ścianie FB Rzeki życia (gdybyś ktoś wątpił):

Znowu zacząć się starać? Znowu próbować? Znowu chcieć? Znowu
dawać szansę? Tak, to nierozsądne. Tak, to może nawet głupie. Ale czy w ogóle można żyć inaczej?

Co chwila przecież przychodzą dni niełatwe, bolesne sytuacje, kiedy ktoś bardzo ważny zrani, ktoś inny zawiedzie, ktoś bardzo rozczaruje. A jednak nie mogę się poddać. Nie mogę przestać chcieć. Nie mogę przestać się starać. Nie mogę przestać walczyć.
Przyszło ostatnio kilka takich dni, kiedy uleciało ze mnie zupełnie powietrze, kiedy nie mogłam w sobie znaleźć ani śladu ochoty, energii, śmiechu , kiedy wyrosła nagle na drodze jakaś ciemna góra i nijak ominąć się już jej nie dało.
Coś złego się wydarzyło, nawarstwiły się problemy, ktoś bardzo ważny zawiódł, ktoś inny zrobił coś potwornie głupiego i zabolało, mocno zabolało.

Tylko jedna wtedy myśl: nie mam już sił.

Złość, wściekłość nawet, wobec wszystkich i wszystkiego. Może bardziej jeszcze: zamknięcie się na cztery spusty. Bez cienia sił i ochoty, by w ogóle się jeszcze starać, by coś robić, by próbować coś łatać, naprawiać, wyjaśniać, odbudowywać. Już przecież nie warto. Już przecież nie ma sensu.

I nagle przytrafił się wieczór, przytrafiła się noc, kiedy pojawili się znów ludzie, kiedy zupełnie niespodziewanie usłyszałam znów swój śmiech, kiedy poczułam, że nie jest jeszcze tak źle, a nawet – może tylko w ten wieczór, może tylko tej nocy – jest dziwnie dobrze, dziwnie kolorowo, dziwnie pięknie.

Zrozumiałam, że nie chcę się poddawać. Że nie mogę odpuścić. Że nie powinnam – choć wydaje się to jedynym rozsądnym wyjściem – po prostu zrezygnować.

Życiu i ludziom trzeba dawać wciąż nową szansę. Ciągle na nowo próbować jeszcze raz. I wbrew wszelkiej logice wierzyć, że tym razem może się udać, na pewno się uda, że tym razem wreszcie będzie inaczej…

Kiedyś koleżanka powiedziała mi coś, co zapamiętałam dobrze: „To okropne żałować czegoś, co się zrobiło. Ale sto razy gorzej jest żałować czegoś, czego się nie zrobiło”.

Można zrezygnować i odpuścić. Bo już nie ma sił. Bo już wszystko mówi: to nie ma sensu. I stracić, być może, najważniejszą swoją szansę, która nigdy się już nie powtórzy.

Ale można też zacisnąć zęby. I na nowo próbować. Na nowo starać się wierzyć. Na nowo szukać wyjść, sposobów, rozwiązań. Zaryzykować, nawet, jeśli to naprawdę duże ryzyko. I nawet, jeśli to ogromnie wiele kosztuje.

Nie ma żadnej gwarancji, że się uda – nie może być takiej gwarancji. Być może, nawet okaże się, że rzeczywiście nie było warto.

Ale jeśli jest jeszcze jakaś szansa, jeśli pojawia się, choć cień nadziei – muszę się podnieść, pokonać złość, niemoc, brak sił, zniecierpliwienie. I skoczyć w ryzyko. Choćby to już nie wiem, który raz, i kolejny, i następny…

Po co?
Żeby kiedyś nie żałować czegoś, czego się nie zrobiło…
A w pełni korzystać z tego co nam przynosi każdy nowy dzień

[Anne Geddes ]
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #1767  Wysłany: 2012-03-10, 21:49  


Justynka pewnie teraz tego linku nie otworzysz (link poniżej), bo nie masz odpowiednio szybkiego netu ale szczerze powiem, że strasznie Kochana jesteś ::thnx::
Ja zawsze jak mi ciężko słucham tego http://www.youtube.com/watch?v=hqZFZydQBMA
mi pomaga. Ale nie zmienia to faktu, że ja strasznie nie lubię jak kogoś zawiodę.
Miłej nocy :flower:
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #1768  Wysłany: 2012-03-10, 21:56  


Przepraszam, że się tak wtrącę :) ale muszę, bo kliknęłam na link , który jest dla Justynki [wstydnis] i chciałam tylko powiedzieć, że bardzo mnie się ta piosenka podoba :)

[ Dodano: 2012-03-10, 21:59 ]
Przepraszam po raz drugi ale ja z pytaniem :)
Mogę pożyczyć pioseneczkę na fb |prosi| ?

Z góry dziękuję :mrgreen:
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1769  Wysłany: 2012-03-10, 22:02  


Majkelku, jutro już będę w W-wie, wtedy wysłucham zapodanej piosenki :)
Anelio, nie masz za przepraszać, że się wtrącasz tutaj :)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #1770  Wysłany: 2012-03-10, 22:03  


JustynaS1975, ale pożyczyć pioseneczkę mogę |prosi|
(ba, ja już to zrobiłam [wstydnis] )

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-03-10, 22:11 ]
Nie możesz, oddawaj z powrotem ! [paluszkiem] ;P

_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group