1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
proszę o szybką pomoc, co robic?
Autor Wiadomość
julinda 


Dołączyła: 25 Kwi 2013
Posty: 13

 #16  Wysłany: 2013-05-20, 16:22  


Wczoraj tak po poznym popołudniem pomyslalam ze zmierze temperaturę tak zle się czułam i pokazalo 37,5 i tak było przez jakiś czas. A już przed spaniem zmierzyłam to było 36,9. A dziś bylam na kontroli u lekarki rodzinnej żeby zerknela czy nic z rana się nie dzieje to mowila ze jest ok. mierzyla mi u siebie temperaturę to miałam 36,7 a w domu teraz od jakijs godz 12 pokazuje mi 37 czasem pokazalo się 37,2 ale mam nadzieje ze nic się nie dzieje. Może dlatego ze spac w nocy nie mogę to tez przemeczona jestem na pewno. Jutro mam na zdjecie szwów to wspomnę o tej temperaturze
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #17  Wysłany: 2013-05-20, 18:04  


Oczywiście koniecznie o tym wspomnij, lepiej dmuchać na zimne, niż potem mieć jakieś problemy, wiadomo, że różnie to się plecie. Nie twierdzę, że tak jest w Twoim przypadku. Możliwe, że naprawdę Twój organizm w ten sposób reaguje na operację i to samoczynnie minie za kilka dni. Możliwe też, że trochę się teraz nakręcasz, a to może wywoływać temperaturę.
Nie mniej jednak jak tylko masz okazję, to skonsultuj to z lekarzem, po co się denerwować :)

Pozdrawiam Cię serdecznie :)
 
Masza 


Dołączyła: 14 Mar 2012
Posty: 111
Pomogła: 20 razy

 #18  Wysłany: 2013-05-20, 22:01  


julinda, ja po resekcji jelita też miałam taką temperaturę. W szpitalu powiedzieli, że to normalne po operacji i dają leki jeżeli temp. przekroczy 38. Trzymaj się i głowa do góry
 
julinda 


Dołączyła: 25 Kwi 2013
Posty: 13

 #19  Wysłany: 2013-06-06, 16:55  


witam, wciąż czekam na wynik histopat. jutro powinien być,ale żyje nadzieją że lekarze wiedzą co zrobili nie usuwając tego guza, badania tk zle wychodzilo ale po otwarciu mnie stwierdzili ze ten guz nie będzie złósliwy.
lekarz mnie zapewnial ze na 99,9procent to nie jest zlosliwe,ale boję się naprawdę. Mówil ze czasem bywa inaczej ale on w to nie wierzy! Niekazał w ogóle o tym myśleć.A moja rana zle się goila,tydz po operacji wdala się ropa i po drenie zrobil się krwiak ale rozcięto mi ta pierwsza warstwę po zszyciu i lekarz założył sączek i oczyscil z ropy wycisnal krwiaka mówił ze duzy i brzydki. W posiewie na bakterie nic nie wyszlo. Przez dwa tyg miałam otwarta rane i opatrunki na octanisepcie tylko. I dziś mozna powiedzieć ze jest ok.Prawie się zagoiło.
Wczoraj miałam kontrolne usg i jest 4mm terść płynna pod blizną ale lekarz mówił ze to się wchłonie żeby się nie martwić. A ten guzek na usg bez zmian nie powiększył się :) tak jak było od początku grudnia tak jest do dziś. Mam nadzieje ze to świadczy o tym że będzie dobrze.Radiolog mówi ze szkoda ze nie przyszłam na kontrolne usg bo by mi raczej odradził operację, ale teraz po fakcie wszyscy by odradzali.
Nie wiem czemu ale jakiś plyn bezbarwny czasem jak siara, mleko.w obu piersiach mi się pokazal do ginekologa mam za tydzień, mam nadzieje ze nie kolejne kłopoty. Lekarka rodzinna mówi że to na pewno nerwy stres, odstawienie antykoncepcji i niedoczynność tarczycy dlatego pojawil się ten płyn, ze może prolaktyna podwyższona, już od ok rok i 8mies nie karmie córki. pozdrawiam
 
beti* 



Dołączyła: 10 Sie 2012
Posty: 229
Skąd: woj. łódzkie
Pomogła: 16 razy

 #20  Wysłany: 2013-06-06, 23:38  


Dużo zdrówka julindo i nie zamartwiaj się na zapas. Będzie dobrze _littleflower_ .
Pozdrawiam.
_________________
Beata
 
julinda 


Dołączyła: 25 Kwi 2013
Posty: 13

 #21  Wysłany: 2013-06-10, 18:32  


witam, już dziś mija 4tydzien od operacji a mojego wyniku nadal nie ma, czy wiecie może czy to az tyle trwa? miało być od 3do 4tyg. a go nadal niema... już się martwię że może coś jest tam złego ze tyle to trwa...:(
 
julinda 


Dołączyła: 25 Kwi 2013
Posty: 13

 #22  Wysłany: 2013-06-13, 14:40  


Proszę o informację czy to mozliwe zeby wyniki badań rmi i tk sugerowaly zlośliwy nowotwór, a podczas operacji guza gdzie miał byc usniety w całości lekarze stwiedzają ze nie usuwać go, bo to nie bedzie zlosliwy, stwiedzono tak poczas operacji. pozdrawiam :-(
 
absenteeism 
Administrator



Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 13332
Skąd: Łódź
Pomogła: 9431 razy

 #23  Wysłany: 2013-06-13, 21:03  


"Na oko" lekarz nigdy w 100% nie stwierdzi, czy guz jest złośliwy czy nie.
_________________
 
julinda 


Dołączyła: 25 Kwi 2013
Posty: 13

 #24  Wysłany: 2013-06-18, 10:20  


Wita!:)
Jestem przeszczęśliwa:) Dopiero lekarz dzwonił że wyniki są z histopatologii i mój Guz to FNH:) niezlosliwy.
 
Lidia Bieńkowska 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 20 Kwi 2013
Posty: 1456
Skąd: Warszawa
Pomogła: 193 razy

 #25  Wysłany: 2013-06-18, 10:32  


Wspaniała wiadomość [hura]
_________________
Lidia
Nauczmy się kochać ludzi....bo tak szybko odchodzą.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group