1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Interpretacja wyniku
Anelia

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 17422

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-09-05, 18:39   Temat: Interpretacja wyniku
Milena Nowak, co u Ciebie ? Jak się trzymasz ?
  Temat: Interpretacja wyniku
Anelia

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 17422

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-08-31, 09:07   Temat: Interpretacja wyniku
Milena bardzo, BARDZO mi przykro :cry:
Niestety w życiu są i takie właśnie bolesne chwile, nad którymi nie możemy zapanować, które są nieuniknione, niesprawiedliwe, kiedy nie możemy nic zrobić, kiedy odprowadzamy Swoich bliskich do tej granicy i nie dalej, dalej idą sami :cry:
Niestety Nasze życie jest tak pisane :-( Są chwile radosne i chwile rozpaczy. Każdy musi przez to przejść.
Ty byłaś z dziadziusiem do końca, z własnego doświadczenia wiem, jak to boli i boleć będzie ale byłaś przy Nim otaczając go ciepłem , pomocą , obecnością. Teraz dziadek będzie blisko Ciebie i choć może nie zobaczysz dziadka to życzę Ci abyś mogła poczuć Jego obecność.
Kochana wiem jak może Ci być smutno, jak boli.
Zadne słowa nie są w stanie ukoić tego bólu. Nie ma na to lekarstwa.
Jeżeli będziesz chciała popisać, popłakać po prostu pisz. Mnie też boli po stracie taty ale może w milczeniu wylejemy łzy.....

Wieczny Odpoczynek racz zmarłemu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci ...
:cry: ::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: Interpretacja wyniku
Anelia

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 17422

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-08-30, 18:05   Temat: Interpretacja wyniku
Milena Nowak, dobrze, że nie jesteś sama, że masz pomoc i że brat postanowił wrócić, zapewne nie mógłby się skupić na Swoich obowiązkach tam wiedząc w jakim stanie jest dziadek!
Twój dziadek ma silny organizm, wlaczy już tak długo bez jedzenia i picia.
Przykro mi jednak, że nie macie kontaktu z dziadkiem, doskonale potrafię sobie wyobrazić co czujecie. Mój tatko w dzień kiedy odszedł spał praktycznie cały dzień- serce mi pękało wiedząc,że nie może się wybudzić, że nie możemy porozmawiać, że nie może się napić czy zjeść ...
Milena Nowak, BARDZO mi przykro, przytulam Cię do serduszka!
  Temat: Interpretacja wyniku
Anelia

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 17422

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-08-22, 21:07   Temat: Interpretacja wyniku
Milena Nowak napisał/a:
Czy to znaczy,że niewiele czasu nam zostało?

Trudno odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie.

Milena Nowak napisał/a:
.Z Dziadziusiem dzisiaj nie ma kontaktu w ogóle,jak Go budziłam,to nawet oczek nie otwiera

Milena Nowak napisał/a:
Nie wziął leków,śpi non stop,

...niestety to nie wróży dobrze. Przykro mi ale i u Nas tak było w ostatni dzień.
Budziałam tatkę aby podać leki ale się nie wybudzał :cry: , dosłownie co 5 minut starałam się tatę obudzić- nie otwierał oczu :cry: ... po prostu czułam, że natchodzi ten moment ... chciałabym Ci coś bardziej optymistycznego napisać jednak nie potrafię. Łzy leją się kiedy czytam co się dzieje u Was, ponieważ przypominam sobie Nasz ostatni dzień
:cry:
Kochana Milena Nowak, trzymam kciuki aby dziadziuś nie cierpiał i abyście mieli jeszcze troszkę czasu!
  Temat: Interpretacja wyniku
Anelia

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 17422

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-08-17, 12:36   Temat: Interpretacja wyniku
Milena Nowak, co tam u Was ?
Przestałaś pisać i martwi mnie ta cisza :-(
  Temat: Interpretacja wyniku
Anelia

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 17422

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-08-11, 21:04   Temat: Interpretacja wyniku
Milena Nowak, modlę się o to aby dziadziuś pobył z Wami jeszcze długo i aby nie cierpiał.
Doskonale wiem jak boli, jak się możesz czuć.
Dobrze, że dziadziuś ma około siebie taką dobrą duszyczkę jaką jesteś Ty!
Na pewno jest z Ciebie bardzo dumny!
Kochana na bieżąco zerkam w Twój wątek, jeżeli tylko będziesz potrzebowała rozmowy lub czegokolwiek ... pisz!
Przytulam Cię do serduszka!
  Temat: Interpretacja wyniku
Anelia

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 17422

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-08-10, 21:16   Temat: Interpretacja wyniku
Milena Nowak, kochana tak mi przykro czytając Twoje ostatnie wpisy. Czytam na bieżąco ale nie udzielam się w wypowiedziach, ponieważ nie czuję się jeszcze w pełni na siłach ale tym razem postanowałam, że jednak napiszę.
Pamiętam jak mój tatuś już ten ostatni dzień (to nie oznacza, że tak musi być u Was) miał takie ciśnienie :-( a ja dosłownie co 10 minut (!!!) mierzyłam mimo iż ciśnienie za każdym razem było takie samo ja wciąż mierzyłam i mierzyłam nie wierząc w to co widzę, cały czas sobie powtarzałam , że najprawdopodobniej aparat się zepsuł. Nie dopuszczałam do siebie ani grama złych myśli!
Złość mnie ogarnia kiedy czytam, że pielęgniarka nie odbiera telefonu!

Podpisuję się również pod pytaniem Zebra:
Zebra napisał/a:
Jesteś z dziadkiem sama? Jest z Wami jakaś rodzina?


Kochana jak sytuacja u Was na daną chwilę?

Przytulam Cie mocno do serduszka, musisz być przygotowana na wszystko!
Myślami choć błądzę - jestem również przy Was!
  Temat: Interpretacja wyniku
Anelia

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 17422

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-08-04, 23:57   Temat: Interpretacja wyniku
Milena Nowak,
Milena Nowak napisał/a:
od ok 2-3 dni prawie w ogóle nie wstaje,ale zrywa się nagle i gdzieś chce iść,chociaż sam ledwo na nogach stoi,strasznie ma splątane myśli,oczka takie błędne,

Przykro mi bardzo, że dziadziuś tak się czuje. Doskonale wiem jak boli potrzeć na tak cierpiącą osobę. Sama przeszłam to nie tak dawno temu a i zdanie które zacytawałam z Twojego opisu bardzo przypominają mi Nasz końcowy etap- przykro mi to przyznać :cry:
Mój tatuś też przestał chodzić, tylko leżał a ostatnie dni tylko spał ale pamiętam , też że chciał wstawać mimo iż nie mógł nawet na siedząco się utrzymać. Dzień przed tym jak odszedł chciał abyśmy go ubrały (a było już nawet pózno, około 1 w nocy) i chiał jechać do Swojej drugiej córki :cry:
Poczytaj sobie link, który podała ela1, jest tam wiele oznak na które musisz być "przygotowana".
Bardzo mi przykro ale pamiętaj- dziadziuś jeszcze jest wśród Was, musisz wierzyć i być tak jak do tej pory blisko.
  Temat: Interpretacja wyniku
Anelia

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 17422

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-25, 19:11   Temat: Interpretacja wyniku
Milena Nowak, Witaj (niestety) i Ty na tym forum. Jak już zauważyłaś jest tu wiele osób,które wyjaśnią Twoje wątpliwości. Ja niestety nie jestem osobą ,która może to zrobić ale trzymam za Was kciuki. Życzę Wam z całęgo serca dużo siły i aby sytuacja choć troszkę się poprawiła. Z tego co wyczytałam dziadek mimo bólu ma jakieś plany na przyszłość i to jest ważne! Co do tego,że dziadek o chorobie jeszcze nic nie wie, to nie wiem jak mogę pomóc, JEDNAK chory powinnien chociaż jakąś część wiedzieć aby podjął się leczenia, medycyna z pewnością będzie chciała pomóc dziadkowi a nie zaszkodzić, ważne jest abyś poinformowała dziadka w odpowiedni sposób , hmmm ale jaki ? Na to pytanie możesz sama sobie odpowiedzieć,bo tylko Ty najlepiej znasz Swojego dziadka..... Wiele osób na forum informuje Swoich bliskich stopniowo mówiąc,że jest to np. jakiś guz ,z czasem mówią o nowotworze.... Guz, jakby na to nie patrzeć nie brzmi tak zle jak słowo nowotwór czy rak. Z pewnością będziesz umiała porozmawiać z dziadkiem tak aby się nie załamał. A więc jak już wyżej napisałam trzymam kciuki! Powodzenia!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group