1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: leczenie immunologiczne czerniaka
BB

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 11356

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-12-16, 19:47   Temat: leczenie immunologiczne czerniaka
Gdzie Ty jesteś?
Odezwij się jak najszybciej proszę.
  Temat: leczenie immunologiczne czerniaka
BB

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 11356

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-12-11, 10:02   Temat: leczenie immunologiczne czerniaka
Witaj.
Wczoraj mój tato podpisał zgodę na przystąpienie do badań klinicznych leczenia immunologicznego. Jeśli masz ochotę to napisz co chciałabyś wiedzieć. Mogę też podać mój numer telefonu jeśli byś chciała dopytać o szczegóły. Pozdrawiam.
  Temat: leczenie immunologiczne czerniaka
BB

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 11356

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-11-07, 13:53   Temat: leczenie immunologiczne czerniaka
To smutne czekać na zabieg i patrzeć jak guzek rośnie. Masz racje w całej tej chorobie stan wyczekiwania to czas najgorszy. Niestety jestem z Braniewa i na razie leczymy się w Elblągu, i tam będziemy wycinać nowe zmiany. Na wycięcie czekamy tylko tydzień i też tylko dlatego, że lekarz, który będzie wycinał jedzie na seminarium i stąd przesuniecie, bo tak zabieg byłby dziś. Poczekam na histopatologię bo też ma być szybko, tak obiecał lekarz, i po wyniku ma powiedzieć co dalej. Jeśli nie zrobi badań Braf, pet, Tk czy też RMI to będę szukać pomocy dalej. Do tej pory mówił, że na te badania brak wskazań. Na razie zarejestrowałam się do Warszawy, ale nie do prof. Rutkowskiego bo dopiero ok. 20 grudnia tylko do do dr Dziewirskiego. Mam zamiar walczyć. Ciebie też nich nie trzymają się chwile zwątpienia. Przesyłam same dobre myśli.
  Temat: leczenie immunologiczne czerniaka
BB

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 11356

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-11-07, 10:57   Temat: leczenie immunologiczne czerniaka
Witaj. Co u Ciebie, czy wiesz już coś o następnych kwalifikacjach do badań i czy przerzut na ręce został już usunięty? Ja niestety chyba zmagam się z tym samym bo u mojego taty 5 miesięcy po zabiegu usunięcia guza pierwotnego, pojawiły się 2 nowe guzki, jeden na szyi, a drugi przy obojczyku. Lekarz zakwalifikował je do usunięcia, powiedział też, że nie są to węzły chłonne. Usuwamy 14.11.2013. LDH wzrosło w ciągu miesiąca ze 163 na 364. Myślę, że muszę szybko zbadać Braf. Serdecznie pozdrawiam i wspieram z całych sił. Daj znać co słychać.
  Temat: leczenie immunologiczne czerniaka
BB

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 11356

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-10-13, 12:37   Temat: leczenie immunologiczne czerniaka
Niezmiernie mi przykro, że to okrucieństwo znów wróciło. Trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję, że moderator Ci pomógł.
Pozdrawiam.
  Temat: leczenie immunologiczne czerniaka
BB

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 11356

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-09-23, 19:18   Temat: leczenie immunologiczne czerniaka
Nie jestem pewna bo czytam dużo na naszym forum, ale wydaje mi się, że czytałam wątek o kimś, kto leczy się w Niemczech. Spróbuj poszukać. Pozdrawiam.
  Temat: leczenie immunologiczne czerniaka
BB

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 11356

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-09-22, 19:57   Temat: leczenie immunologiczne czerniaka
Bardzo mi przykro ja też nie mogę Ci pomóc, ale może spróbuj w Warszawie u prof. Rutkowskiego?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group