1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czerniak i ryzyko zachorowania na innego raka
Betka8

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 70213

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-04-02, 00:08   Temat: czerniak i ryzyko zachorowania na innego raka
:cry: Czy ktoś ma kontakt z Lenką, bardzo się martwię :fucc:
  Temat: czerniak i ryzyko zachorowania na innego raka
Betka8

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 70213

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-03-10, 21:01   Temat: czerniak i ryzyko zachorowania na innego raka
Czy ktoś ma kontakt z Lenką. Niepokoje się, że nie ma od niej żadnej informacji. Lenka kochanie, odezwij się, co u Ciebie. :-(
  Temat: czerniak i ryzyko zachorowania na innego raka
Betka8

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 70213

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-02-08, 22:37   Temat: czerniak i ryzyko zachorowania na innego raka
Lenka niepokoi mnie brak informacji od Ciebie. Proszę odezwij się. Czy wszystko ok u Ciebie?
  Temat: czerniak i ryzyko zachorowania na innego raka
Betka8

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 70213

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-01-14, 20:52   Temat: czerniak i ryzyko zachorowania na innego raka
Lenka, też czekam na wieści od Ciebie.
  Temat: czerniak i ryzyko zachorowania na innego raka
Betka8

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 70213

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-09-03, 18:46   Temat: czerniak i ryzyko zachorowania na innego raka
Lenka. Trzymam kciuki. Jesteś dla mnie "ambasadorką" walki z tym skorupiakiem. Musisz go wygrać. Nie ma innej opcji. Musisz.........musisz. :)
  Temat: czerniak i ryzyko zachorowania na innego raka
Betka8

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 70213

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-08-11, 16:30   Temat: czerniak i ryzyko zachorowania na innego raka
:storm: Nie wiem co myśleć......... :?ale??: z jednej strony szkoda, że nie wyszło, ale może dobrze, że zmiany są małe. Mam nadzieję, że nie będą Ciebie trzymać długo w niepewności jakie leczenie teraz chcą zastosować i w poniedziałek przekażesz nam tym razem dobrą nowinę.
  Temat: czerniak i ryzyko zachorowania na innego raka
Betka8

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 70213

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-08-01, 21:33   Temat: czerniak i ryzyko zachorowania na innego raka
Cieszę się, że zostałaś zakwalifikowana już na pewniaka. Powodzenia. Jestem pewna, że to Ci pomoże. Musi...bo jesteś tego warta. To, że piszemy, że jesteś dzielna i silna w tym wszystkim to żadne frazesy. Poprostu taka jesteś. Obyśmy wszyscy mieli Twoją siłę w tej walce.
  Temat: czerniak i ryzyko zachorowania na innego raka
Betka8

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 70213

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-07-29, 18:57   Temat: czerniak i ryzyko zachorowania na innego raka
Lenka, to bardzo dobrze, że zaproponowano Ci tą terapię. Jest nowa więc chyba zbytnio nikt z forum Ci na jej temat z własnego doświadczenia nic nie powie. To chyba Ty będziesz naszą bazą wiedzy później na ten temat. Po twoim wpisie poczytałam trochę o tej terapii w internecie i chyba warto zaryzykować. Trzymam kciuki. :)
  Temat: czerniak i ryzyko zachorowania na innego raka
Betka8

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 70213

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-07-16, 20:49   Temat: czerniak i ryzyko zachorowania na innego raka
Lenka zamów kolejny balon na następny lot, tych lotów będzie jeszcze sporo. Zdążysz całą Polskę oblecieć. Jesteś w dobrych rękach. Jesteś silna w tym wszystkim. Dasz radę...musisz. Nawet dla nas. Twoja wygrana, to także wszystkich którzy borykają się z niechcianym lokatorem. Kibicujemy i trzymamy kciuki.
  Temat: czerniak i ryzyko zachorowania na innego raka
Betka8

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 70213

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-07-14, 18:06   Temat: czerniak i ryzyko zachorowania na innego raka
Lenka niestety nie mogę Ci dać żadnej rady, bo jestem na wstępnym etapie znajomości z tym skorupiakiem. Pocieszałaś mnie parę dni temu jak opisałam mój wynik ....a jak przeczytałam Twoje posty o postępach choroby, jaką drogę już przeszłaś.......to brak mi słów. Strasznie podziwiam Twoją determinację, wytrzymałość.
Mam też wrażenie, że Twoje problemy częściowo związane z kiepskim gojeniem się ran i bolących węzłów mogą być jednak związane z cukrzycą jak ktoś wcześniej już wspominał na forum. Podobnie miał mój teść. Przez cukrzycę nic nie chciało mu się porządnie goić. Inni pacjenci z tymi samymi schorzeniami po zabiegach szybko wracali do zdrowia a u niego ciągle wszystko się odnawiało. Nie piszesz czy radziłaś się w tej sprawie. Nie wiem, może są jakieś osoby na forum które mają wiedzę na ten temat. Trzymam kciuki za Ciebie, a Twojemu skorupiakowi proponuję wynosić się już (za długo masz na utrzymaniu tego niechcianego lokatora :--: ) i mam nadzieję, że następne posty będą bardziej optymistyczne.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group