1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak przełyku G1
Caroline

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 46921

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-09-19, 19:23   Temat: Rak przełyku G1
Witaj :)
Ja wprawdzie nie brałam Neulasty - zawsze dostawałam Neupogen (po każdej chemii 5 zastrzyków) w sumie wybrałam ich 45 i powiem Ci, że z tym bólem to kwestia indywidualna. Mnie bolało tylko troszkę, albo bardzo mało i to nie zawsze. Tabletek nie brałam nigdy. Jedynie to co to wcierałam Amol/Aromatol w łydki- bo tam mnie najczęściej "łupało".
3 maj się cieplutko :flower:
  Temat: Rak przełyku G1
Caroline

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 46921

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-08-20, 18:10   Temat: Rak przełyku G1
kikaa43 napisał/a:
mam problem z jamą ustną choć biorę nestatynę , może jest coś skuteczniejszego

Witaj :)
Moja lekarka podsunęła mi pomysł z szałwią. Płuczę jamę ustną naparem z szałwii- nie powiem szczypie trochę, ale podobno ma zaleczyć stan zapalny :/
  Temat: Rak przełyku G1
Caroline

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 46921

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-13, 20:05   Temat: Rak przełyku G1
Ja mam dokładnie chłoniaka ziarniczego, czyli tzw. ziarnicę złośliwą.
Leczę się w Katowicach na Raciborskiej. W tej chwili uzyskałam tak jak to podano w opisach TK "znaczną regresję" czyli jest dobrze. Niestety wyjściowo miałam wysoki stopień zaawansowania i także w przypadku niedoleczenia/nawrotu będzie brany pod uwagę autoprzeszczep szpiku. Kiedyś nawet się zastanawiałam, że gdyby do niego miało dojść to czy wybrać hematologię w Katowicach, czy Gliwice :?ale?:
Trzymaj się cieplutko :)
  Temat: Rak przełyku G1
Caroline

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 46921

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-13, 16:51   Temat: Rak przełyku G1
I ja wtrącę swoje "trzy grosze".
Mnie z chłoniaka dosłownie w ostatniej chwili odratowali w Katowicach na Raciborskiej. POLECAM!
Ja początkowo leczyłam się (diagnostyka) właśnie u prof. Wydmańskiego i nie jestem zadowolona :twisted:
przykład : skierowanie na TK szyi i TK kl. piersiowej wypisane na jednym skierowaniu. W pracowni TK stwierdzono, że nie zrobią mi tego badania, bo każde wykonuje się inną techniką.
On też kierował, mnie na leczenie do szpitala w DG, gdzie później okazało się, że takiej chemii (ABVD) mi nie podadzą . Dwa miesiące w plecy. Jeden stopień zaawansowania wyżej :twisted: :twisted:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group