1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Damiano18

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-10-16, 21:05   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
zufed, nie obraź się .. ale jeśli postanowił to tak Pan Prof. dr med. Wojciech Woźniak to ja bym mu uwierzył !! Wiem co mówię bo sam się tam leczyłem !
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Damiano18

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-10-13, 16:09   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Ale gadacie.... Ja miałem mięsaka kości Kościopochodnego G3 i żadnych naświetleń nie miałem po operacji !
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Damiano18

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-08-12, 22:45   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Endoproteza nie będzie rosła wraz z nią, jest wydłużana poprzez takie urządzenie, tak jak IRDA w telefonie.. chyba wiesz o czym mówię :) Przykłada się taki jakby...." sensor" do czujnika ednoprotezy później jest wysyłany impuls elektromagnetyczny i............ wydłuża się :)


Nie chce Cię martwić ale... Wielu osobom... a między innymi mi nie udało się jej wydłużyć... :roll: Po prostu chyba silniczek "padł" i trzeba by było go wymienić na nowy... Ale ja to sobie darowałem i mam wkładkę do butów 4cm... Po co nogę teraz otwierać skoro te endoprotezy nie są na całe życie tylko na MAX 10-15 lat ....... i wymiana
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Damiano18

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-08-11, 23:02   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Witaj,

aha rozumiem, ja mam trochę więcej tej endoprotezy :) Ona ma wraz z kolanem?

A takl zapytam po co jej ten gips..? Przecież nogę trzeba rehabilitować teraz ani ją usztywniać (?)

[ Dodano: 2011-08-11, 23:03 ]
I jeszcze.. ta endoproteza jest... "rosnąca" ? Wydłużana poprzez takie urządzenie?
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Damiano18

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-08-11, 16:01   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
monika1901 napisał/a:
Kasieńka w sobotę wraca do domku!!!!! :-D


A tak chciałem jeszcze zapytać twoja siostra ma na pewno mięsaka ewinga czy... mięsaka kościopochodnego?
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Damiano18

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-08-07, 20:00   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
monika1901 napisał/a:
Kasieńka ma podawaną morfinę gdy ją boli, ostatnio dostała przed rehabilitacją! ciężko pracuje nad nogą. jest dzielna....



Jeszcze jedno... jeśli wiesz... Jest taka Fundacja która spełnia życzenia! :) Nazywa się... " Mam marzenie" możecie z niej skorzystać i wybrać sobie....Marzenie :)


PS: Niech twoja siostra nie zrobi takiego błędu jak ja... wybrałem laptopa... :roll: Nie wiem po co i na co... skoro mam "wypasiony" komputer stacjonarny... :roll: LEPIEJ będzie wziąć sobie wycieczkę na.... LAZUROWE WYBRZEŻE! :) Do Francji - Nicea, bądź ST. TROPEZ :-D

Niech nie bierze laptopów, telefonów itp. Jak już wyrehabilituje noge to można jechać. Ale to tylko moje zdanie.... :)
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Damiano18

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-08-06, 22:26   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
monika1901 napisał/a:
moje słoneczko też leży w tym samym szpitalu.... miała 6 chemii teraz operacja i później znów chemia... morfinę dostaje jednak bardzo ją boli! jest dzielna... walczy by jak najszybciej stanąć na nogi! dziś przez wideorozmowę widziała Lenkę! nie da się opisać reakcji, tej radości... Lenka czeka na swoją ciocię.....!!!!!!!



Czyli jest w dobrych rękach! :) Leczyłem się w tym szpitalu i tam miałem operację.

Może z samego początku pielęgniarki były ............ ostre.. :roll: Nie wiedziałem co się dzieję, dlaczego tak wszyscy nastawieni.. Ale później zrozumiałem... :) Oni dodają sił! Później pokazałem że mam odwagę walczyć z tym i ile mam sił.... i wszyscy mnie polubiły :-D


Jeszcze trochę przed Wami długa drogą.. jakby nie patrzeć.... :( Później ta długa rehabilitacja ech..... jest żmudna i...... nudna...


Napisz coś jeszcze jak będziesz miała czas! :)


Pozdrawiam serdecznie!
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Damiano18

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-08-05, 16:41   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Witaj,

gdzie lezy twoja siostra ? W jakim szpitalu? Ja miałem tą samą chorobę, ile miała chemii ? Ja się leczyłem w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie

Ja miałem 6 kuracji chemioterapii, a później operacja, tak samo mam endoprotezę w nodze, wraz z kolanem. Od choroby już minęło... 5LAT! :) Oczywiście u mnie chemioterapia przebiegła z powikłaniem.... uszkodzony w stopniu zaawansowanym słuch... :( Oby u twojej siostry było wszystko OK! :)


I jeszcze jedno... Dlaczego jak piszesz że twoja siostra cierpi...? Nie podają jej morfiny..? Mi podawali cały czas morfine przy rehabilitacji i....... było nieźle :mrgreen: Nic nie czułem.

[ Dodano: 2011-08-05, 16:46 ]
Zastanawia mnie czasami dlaczego...... Tutaj ludzi z ta chorobą nie ma na żadnych forach Onkologicznych...? :| Byśmy mogli się podzielić informacjami, itp.

A wiem że nie jest ich mało! Ukrywacie się czy coś...?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group