1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Dusia

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-02-24, 21:44   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Monika, nie wiem czy nasz przykład doda ci sił w walce, ale... moja siostra lądowała po każdej chemii, gdzieś w piąty dzień w szpitalu gdzie zostawała kilka dni i miała przetaczane osocze. Po piątej chemii (z 6 planowanych) w ogóle jej nie wypuścili do domu tylko zostawili by obserwować co się dzieje. Czuła się bardzo źle - a jest bardzo silna i wytrzymała. Nie wiem czy czytałaś w internecie o zasadach leczenia mięsaków kości ( w razie czego podeślę ci), ale wasza chemia jest bardzo ważna!!! choć naprawdę bardzo agresywna. Ale szanse macie ogromne w waszym przypadku. Dlatego nie podłamuj się szpitalem Kasi ani nim nie martw (wiem, że łatwo mówić, ale też wiem, co mówię). Wprost przeciwnie - przyjmuj to jako coś normalnego w tak agresywnym leczeniu i ładujecie akumulatory jak się da, by leczenie mogło się toczyć najlepszym trybem. Jest ciężko, ale to minie!!!
Jeśli uściski dodadzą wam siły to : |uscisk|
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Dusia

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-02-19, 15:39   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Trzymajcie się ciepło Kasia, Monika i Dzieciątko! Co do higieny browiaka nie mogę Ci nic napisać bo moja siostra ma port. :papap:
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Dusia

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-02-15, 21:01   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
monika1901, wklejam ci jeszcze dwa skróty. Jeden przygotowała salek - co pomaga po chemioterapii, a drugi znalazłam wczoraj, wkleiła go Peti w jednym z wątków. Moja siostra jest już dwa lata po chemii - też ma mięsaka ale zupełnie inny typ, [choć może da ci siły wiedzieć to o niej że choć 'jej' mięsak miał dużą złośliwość G3 i był tak duży jak był, lekarze dawali jej około pół roku życia (rzeczywiście wznowę miała już po 4 miesiącach, w trakcie chemii), a żyje już dwa lata od tego czasu i na razie jest dobrze. Ale wracając do tematu tego drugiego skrótu, to moja siostra po chemii miała długo potężne drętwienie nóg i rąk i lekarze mówili nam, że nie wiedzą skąd. A w tym poradniku wczoraj wyczytałam, że to po chemii i dlaczego - może więc ci sie przyda by pomóc Kasi.
Poradnik dotyczący chemioterapii
co pomaga po chemioterapii
Jesteśmy z wami. Ściskam Cię
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Dusia

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-02-15, 17:17   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Monika, nie piszesz w jakiej kości siostra na mięsaka Ev. W każdym razie dodatkowo dobrze rokuje to, że jest kobietą i że ma ponad 12 lat. Czytałam na jakiejś stronie amerykańskiej gdzie piszą ci, któzy mieli ten rodzaj mięsaka, że zawsze i najlepiej jest zacząć od chemii. Trzymajcie się mocno. I jak pisała Zuza bądź mocna wbrew temu co będziesz sama przeżywać i wspieraj Siostrę.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group