1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Katarzynka36

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-11-22, 22:10   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Podobnie jak Lideczka, zamartwiam się, bo nie ma żadnych informacji.
Mam nadzieję, że przeczytam niebawem pozytywne wieści...
ściskam mocno
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Katarzynka36

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-08-25, 23:51   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Moniko,
Cieszę się ogromnie, że lepiej :)

Niepokojące jest to wysokie CRP, mam nadzieję, że lekarze szybko ustalą co jest tego przyczyną. Być może jakis stan zapalny w tym łokciu, skoro tak bardzo boli.
A co mówią lekarze? Przewidują w najbliższym czasie jakieś badania? Rozumiem, że Kasieńka jest zbyt słaba po tak ciężkiej operacji by przechodzić jakieś badania typu usg, czy TK.
Rozumiem też, że dr pobrali wycinek podczas operacji?
Z całego serca trzymam za Was kciuki (w wątku kciukowym).
pozdrawiam:)
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Katarzynka36

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-08-14, 14:44   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Moniko,
Dziękuję, że sie odezwałaś...
Straszne nerwy i stresy:( u Was :(
Jestem w szoku, skąd tak poważne problemy z żołądkiem?? i tak w sumie nagle, znienacka takie niebepzieczeństwo i zagrożenie życia...
Ciężkie decyzje, ale mam nadzieję, że zawita do Was w końcu słońce, kochane siostrzyczki
Uściskaj swoje Słoneczko. Kasieńka jest niesamowicie dzielna...

przytulam i trzyma kciuki
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Katarzynka36

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-12-29, 00:05   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Moniko,
Przykro mi, że wyniki poleciały w dół:(
Jeśli sie nie mylę to olej z rekina (ecomer, iskial itp) chyba troszke podnosi poziom leukocytów...

ściskam
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Katarzynka36

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-10-19, 00:41   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Moniczko, ale lepiej wiesz... przezorny zawsze ubezpieczony - jak mawiają...
Skoro takie sa standardy leczenia, to lekarze nie powinni od nich odstępować, chyba, że mają bardzo ważne powody, ale te powinni Wam - jako rodzinie przedstawić...

ściskam
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Katarzynka36

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-09-15, 22:35   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Ja pomyślałam, że chodzi o autoprzeszczep kości (bo też coś takiego chyba jest) ale może źle zrozumiałam...
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Katarzynka36

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-09-14, 16:15   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Moniczko
Jak Kasi wyniki - hemoglobina?
Strasznie niskie to 7 - chyba trzeba przetoczyć krew, bo domowe sposoby są bardzo dobre, ale na lekką niedokrwistość, a ta jest już bardzo znaczna...

myślę o was i trzymam ogromnie mocno kciuki!!!
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Katarzynka36

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-07-29, 22:52   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Moniczko
Oj, ogromnie sie cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!
Dobrze, że Kasiunia już po operacji:) 5 godzin to jednak sporo, ma prawo być oslabiona i zmeczona... Ale silna jest i dzielna!

A Ty jeszcze nie z Lenką w ramionach?! Oj, to jutro znowu będę trzymac kciukasy! Niech te stresy sie dla Was skończą, niech w końcy wyjdzie słoneczko na całego! Radosnego jutrzejszego dnia! I Lenki w ramionkach:)

Trzymajcie się dziewczyny ciepło!!!!!

ściskam mocno:)

[ Dodano: 2011-07-30, 22:32 ]
Moniko
To był zapewne ciężki, ale mam nadzieję, że bardzo radosny dzieś i utuliłaś swoją Lenkę wreszcie:) :-D

[ Dodano: 2011-07-30, 22:32 ]
radosny dzień - miało być
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Katarzynka36

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-07-18, 01:09   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
O, znów przełożona operacja?! No, ale skoro leukocyty spadły to nie ma co ryzykować...
Może rzeczywiście, Kasia zdąży zobaczyć Lenkę przed operację, co Moniczko? :mrgreen:

Ściskam kciuki za Waszą Trójeczkę: Kasię, Ciebie Moniko no i najmlodszą Latorośl - jeszcze w brzuszku, ale kto wie? pewnie juz niedługo :--:

pozdrawiam:)
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Katarzynka36

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-05-14, 15:55   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Moniko

Myślami jestem z Wami i sercem też.
Jest ciężko, ale musi być dobrze. Kasieńka juz tyle wytrzymała, musi i wyjść z tego.
Mam znajomą, która z sepsy wyszła, ma się dobrze. Życzę Wam tego samego KOchana.

zaciskam dalej piąstki, pisz jak możesz, my tu jesteśmy, czytamy, czekamy, wspieramy
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group