1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gruczolakorak C80 z przerzutami do wątroby
Luna

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6544

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-01-29, 08:29   Temat: Gruczolakorak C80 z przerzutami do wątroby
mufaso83, dziękuję :-)
  Temat: Gruczolakorak C80 z przerzutami do wątroby
Luna

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6544

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-01-27, 14:10   Temat: Gruczolakorak C80 z przerzutami do wątroby
Ciocia w 87 roku miała usuniętą macicę i jajniki, ale nie z powodów nowotworowych.
Lekarze uważają, że żołądek jest czysty.
PET ma być 7 lutego. Ciągnie się to wszystko niemiłosiernie :(

[ Dodano: 2014-01-28, 10:20 ]
mufaso83, napisałaś, że "niepokojąco wygląda sprawa płynu w zatoce Douglasa" - możesz mi to bardziej rozjaśnić?

Zastanawiam się też jak chronić nerkę Cioci podczas ewentualnej chemii? Znacie jakieś sposoby?
  Temat: Gruczolakorak C80 z przerzutami do wątroby
Luna

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6544

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-01-26, 16:39   Temat: Gruczolakorak C80 z przerzutami do wątroby
Bardzo proszę o odpowiedź.
  Temat: Gruczolakorak C80 z przerzutami do wątroby
Luna

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6544

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-01-24, 21:20   Temat: Gruczolakorak C80 z przerzutami do wątroby
Witajcie,
Trudno mi pisać o tym - tracę kolejną bliską osobę. Rok temu odeszła moja Mama. Teraz choruje Ciocia (siostra Mamy).
Potrzebuję Waszej pomocy w decyzji co można jeszcze zrobić, czego nie przeoczyć, jak postępować.
Ciocia w listopadzie zaczęła się źle czuć i po namowach zgłosiła się do szpitala. Okazało się, że w wątrobie ma wiele zmian nowotworowych - poniżej załączam wyniki badań. Podejrzewane zmiany przerzutowe, ale lekarze nie mogą znaleźć zmiany pierwotnej. Po biopsji wątroby stwierdzono gruczolakoraka.
Czekamy teraz na PET.
Ciocia ma tylko jedną nerkę :( Jak ona zniesie ewentualną chemię :(? Boję się, nie mogę uwierzyć.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group