1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Olivka

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5239

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-11-10, 22:37   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Ja przeszlam leczenie raka brodawkowatego 5 lat temu, zyje, czuje sie dobrze,prowadze normalnie zycie,pracuje. Mozna powiedziec, ze ten typ raka jest jednym z najlagodniejszych z tych zlosliwych, bo rosnie wolno i poddaje sie leczeniu radiojodem,co w porownaniu z innymi nowotworami zlosliwymi glowy i szyi jest leczeniem na pewno malo uciazliwym, bez ciezkich skutkow ubocznych, jakie daje np. chemio czy radioterapia. Oczywiscie wazne jest w jakim stadium jest wykryty, ja mialam duzo szczescia w tym calym nieszczeciu, bo moj guzek mial 6mm i zostal zakwalifikowany jako mikrorak, ale mimo to otrzymalam duza dawke radiojodu i pozostaje pod kontrola endokrynologa. Teraz wizyty mam wyznaczane juz tylko 1 raz w roku, biore codziennie Eltroxin w celu wyrownania poziomu hormonow, gdyz mam usunieta cala tarczyce, blizna jest prawie niewidoczna i naprawde nie musisz sie bac leczenia, bo moze nie jest przyjemnie zaraz po operacji, ale szybko dochodzi sie do siebie i mozna normalnie zyc. Trzeba przez to przejsc, jak przez grype po prostu, nie zadreczac sie, tylko powiedziec sobie, wytna i bede znow zdrowa, czego bardzo goraco Tobie zycze :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group