1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Moja mama .....
Renata66

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 32140

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2014-10-02, 22:28   Temat: Moja mama .....
Casharel, wieści od Ciebie mnie uspokoiły. Jesteś dzielna. Dasz radę jutro, wierzę w to!
  Temat: Moja mama .....
Renata66

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 32140

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2014-10-01, 19:50   Temat: Moja mama .....
Casharel, dla mnie kremacja była trudniejsza od pogrzebu. Pociecha tylko w tym, że ani mój tata ani Twoja mama już nie cierpią. Trzymaj się jutro kochana. Posyłam dobre myśli.
  Temat: Moja mama .....
Renata66

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 32140

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2014-09-29, 23:10   Temat: Moja mama .....
Casharel, wiem jak to boli. Jutro mam pogrzeb mojego tatusia. Staram się w miarę funkcjonować, ale w środku czuję wielką pustkę. Nie napiszę Ci, że to minie, bo tego nie wiem. Wiem natomiast, że na pewno z czasem ten ból stanie się bardziej tępy, bardziej do wytrzymania. I na to liczę. Pamiętaj, że nie jesteś sama. To bardzo ważne w tych ciężkich chwilach. Przytulam Cię mocno, tej strasznej nocy, gdy Ty żegnasz się z mamą, a ja czekam aby jutro towarzyszyć tacie w jego ostatniej drodze...
  Temat: Moja mama .....
Renata66

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 32140

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2014-09-29, 22:40   Temat: Moja mama .....
Casharel, strasznie mi przykro. Wiem co czujesz, jestem z Tobą myślami. Przyjmij szczere wyrazy współczucia. Niech pocieszeniem będzie dla Ciebie to, że Twoja mamusia już nie cierpi....
  Temat: Moja mama .....
Renata66

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 32140

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2014-09-29, 20:11   Temat: Moja mama .....
Casharel, jesteś bardzo dzielna. Masz rację, mama Cię słyszy. Dobrze, że z nią rozmawiasz i że jesteś przy niej. Na pewno to czuje. Zachowanie mamy, które opisujesz jest mi niestety znane. Tak dzieje się, gdy człowiek odchodzi. Twoja mama ma szczęście, bo ma kochającą rodzinę, która jest przy niej i pomaga jej przejść na drugą stronę. Wiem, jak bardzo Cię to boli, smuci, a nawet złości, bo nic już nie można zrobić prócz towarzyszenia ukochanej osobie w drodze do innego wymiaru. Tylko tyle i aż tyle! Trzymaj się kochana, jestem z Tobą w tych trudnych chwilach.
  Temat: Moja mama .....
Renata66

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 32140

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2014-09-26, 23:21   Temat: Moja mama .....
Casharel, kochana, wiem doskonale co czujesz. We wtorek 23 września odszedł mój tata. Przy mnie, bo wybrał sobie mnie...Choć boli strasznie, to wymodliłam sobie jego śmierć. Tak bardzo chciałam, aby już nie cierpiał. Bądź z mamą, jak ja byłam z tatą, mów jej że ją kochasz, tak jak ja mówiłam. A kiedy przyszedł taty czas siedziałam obok, trzymałam go za rękę i spokojnie mówiłam, żeby poszedł do swoich bliskich, którzy na niego już czekają. Zapewniłam go też, że sobie poradzimy i że zrobię wszystko, aby mamie nie działa się żadna krzywda - bo o to właśnie się martwił. Poznasz, że śmierć nadchodzi, tego nie da się z niczym pomylić, postaraj się być wtedy z mamą. Mój tatuś czekał na mnie, bo chciał umrzeć przy mnie. Mówił na mnie: Moja pani doktor i dlatego nie mogło być inaczej. Jeśli jednak nie będzie Ci dane być wtedy z mamą, nie wyrzucaj sobie tego. Po tym co przeszłam jestem absolutnie przekonana, że nasi bliscy sami decydują przy kim chcą odejść. Gdybyś miała jakieś pytania pisz, odpowiem. Myślę o Tobie ciepło, wiem co czujesz i wiem jak to co czujesz jest bolesne....
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group