1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Proszę o pomoc i radę
Viola

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 17299

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-09-04, 20:23   Temat: Proszę o pomoc i radę
czesiek56 - nie poddawaj się chłopie, pamiętaj, że psychika to trochę niedoceniona broń w walce z chorobami.
Na szczęście coraz częściej się o tym mówi, w centrach onkologii są psycholodzy, są różne programy pomagające właściwie ukierunkować myślenie.

Trzymam kciuki za powodzenie Twojego leczenia :)
  Temat: Proszę o pomoc i radę
Viola

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 17299

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-06-14, 13:59   Temat: Proszę o pomoc i radę
Witam wszystkich, witam Czesława.

Jeśli chodzi o kwestię kosztów takich wyjazdów, jak np. do Warszawy, to proszę jak najszybciej złożyć wniosek o wydanie orzeczenia o niepełnosprawności (potrzebny będzie opis choroby od lekarza rodzinnego). Jeśli uzyskasz stopień "znaczny", czyli dawna tzw. I grupa, to są spore zniżki na PKP i PKS, darmowa komunikacja miejska dla niepełnosprawnego i jego opiekuna. To pomaga w różnych wyjazdach związanych z leczeniem.

Natomiast, jeśli będzie potrzeba, to mogę podać namiary na pokoje do wynajęcia w akademikach w Warszawie, gdzie koszt takiego wynajęcia pokoju to 43 zł brutto w przypadku jednej osoby/1 dobę w pokoju dwuosobowym (najczęściej i tak mieszka się samemu, w pojedynkę). Z pewnością można by było znaleźć coś taniej, zwłaszcza gdyby chodziło o dłuższe przebywanie, ale to mam sprawdzone i mogę powiedzieć, jakie są warunki.
Jeden akademik znajduje się przy pętli autobusowej i stamtąd jest dobry i dość szybki dojazd do COI w Warszawie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group