1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: RAK PRZEŁYKU - KUBA MA 32 LATA
absenteeism

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9808

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-03-23, 08:35   Temat: RAK PRZEŁYKU - KUBA MA 32 LATA
mandra2 napisał/a:
Odesłałaś mnie do diabła, a ja chcę walczyć. Czyżby kolejne forum towarzystwa wzajemnej adoracji?

Jeśli pisząc "do diabła" masz na myśli miejsce, które jest dla naszych Forumowiczów być może jedynym miejscem, w którym mogą opisać co czują, zwierzyć się, w którym mogą oczekiwać zrozumienia i wsparcia zawsze, kiedy tego potrzebują, to cóż - mam nadzieję, że oni tego nie przeczytają, bo chyba nie będzie im miło.
  Temat: RAK PRZEŁYKU - KUBA MA 32 LATA
absenteeism

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9808

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-03-22, 08:54   Temat: RAK PRZEŁYKU - KUBA MA 32 LATA
mandra2 napisał/a:
Nie mam żadnych nowości: G2, 20 cm od linii siekaczy, płaskonabłonkowy. Wyniki hist.pat. po operacji będą za jakiś czas.

Jeśli potrzebujesz merytorycznych informacji, to nam nie są potrzebne żadne "nowości", a po prostu wyniki badań pacjenta: TK klatki piersiowej, USG jamy brzusznej, może kartę wypisową ze szpitala po zabiegu operacyjnym?
Dużo wniesie też wynik histpat po zabiegu.

Jeśli chodzi o wsparcie, to bardzo polecam dział Psychoonkologii: http://www.forum-onkologi...orowej-vf21.htm , tam z pewnością znajdziesz dużo ciepła i pozytywnych myśli ze strony Forumowiczów.

To, że pacjent czuje się dobrze, to świetnie - trzeba się tym cieszyć, a nie zastanawiać kiedy będzie gorzej, bo przecież wcale gorzej być nie musi.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group