1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bliscy chorują a my daleko, w pracy itp
agalla

Odpowiedzi: 194
Wyświetleń: 41434

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-04-08, 16:16   Temat: Bliscy chorują a my daleko, w pracy itp
Jeżeli mama ma zapewnioną dobrą opieke i chce żebyś pracowała to widać, że ona na razie
czuje się z tym dobrze. Wie przecież że jesteś dla niej na każde zawołanie, przyjeżdżasz i jeżdzisz z nią do lekarza itd. Nie czuje się wcale opuszczona.
Po prostu pytaj mame czy chce żebyś wróciła oraz sama bedziesz widzieć jak sytuacja sie będzie rozwijać dalej.
Na razie nie zadręczaj sie tylko rób co możesz w tej sytuacji.
  Temat: Bliscy chorują a my daleko, w pracy itp
agalla

Odpowiedzi: 194
Wyświetleń: 41434

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-02-24, 23:21   Temat: Bliscy chorują a my
Każdy z nas ma inną sytuacje i nie nam oceniać! Jak moja mama zachorowała ja rzuciłam wszystko i wróciłam do kraju, do niej, bo nie wyobrażałam sobie inaczej. Nigdy bym jej nie zostawiła samej a ona nie chciała wyjeżdżać do mnie. Mama była mi za to bardzo wdzięczna!
Teraz mam spokój sumienia i wspaniałe wspomnienia naszych ostatnich dni, na prawde piękne. Potem wróciłam tam spowrotem i długo "uczyłam się" jak żyć bez niej...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group