1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak przełyku G1
aleksandraL

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 46921

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-29, 19:33   Temat: Rak przełyku G1
ok :)
  Temat: Rak przełyku G1
aleksandraL

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 46921

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-29, 19:03   Temat: Rak przełyku G1
JZ0509,
a czy prof. Lampe już nie operuje ze względu na swój wiek, tylko jego zespół? Tak słyszałam.
  Temat: Rak przełyku G1
aleksandraL

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 46921

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-13, 11:46   Temat: Rak przełyku G1
jak dla mnie nie był ciepły, tylko mega poważny i zachowawczy. Ale wg mnie wiedzę posiada i potrafi racjonalnie wytłumaczyć. Nie jest to gość z którym bym poszła na piwo, ale wrażenie na mnie zrobił pozytywne pod względem konsultacji, pierwszym który się pofatygował do obejrzenia płytek z tomografów, nie tylko opisów, robił dokładny wywiad i szybko powiedział na czym sprawa stoi.
  Temat: Rak przełyku G1
aleksandraL

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 46921

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-13, 11:22   Temat: Rak przełyku G1
poczytaj sobie o nim, myślę, że to powie samo za siebie. Pojechałam z mamą na konsultację do niego, z wieloma opiniami, że 'albo on pomoże albo nikt'. Bodajże pracuje właśnie w Gliwicach. Koszt wizyty prywatnej w Katowicach to niestety 250 zł, zdecyduj czy warto.
Decyzja należy do Ciebie, ja jestem ze śląska i początkowo chciałam wozić mamę do Gliwic no bo to przecież GLIWICE, ale po wielu rozmowach z osobami tam leczonymi stwierdziłam, że nie ma sensu. u mnie na miejscu jest onkolog, który przejął oddział w mieście, wcześniej pracował właśnie w Gliwicach więc ja nie miałam potrzeby jeżdżenia.
  Temat: Rak przełyku G1
aleksandraL

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 46921

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-13, 10:37   Temat: Rak przełyku G1
ja polecam prof Wydmańskiego, przyjmuje prywatnie w Katowicach.

[ Dodano: 2013-06-13, 10:53 ]
w sumie to nie wiem dlaczego tak się pchasz do tych Gliwic. Masz kawał drogi, nie lepiej jechać na konsultacje z mądrymi ludźmi, upewnić się czy będziesz skierowana na dobrą drogę leczenia a ośrodka poszukać u siebie? Chemię podają standardową w każdym mieście, w Gliwicach czy w Pcimiu Dolnym. Musisz wiedzieć, że Gliwice to jedna wielka fabryka, nikt nie ma dla Ciebie czasu, co konsultację przyjmuje Cię inny człowiek. Nie spodziewaj się specjalnego podejścia do Twojego przypadku i empatii. Jedź na tyle konsultacji ile będziesz potrzebowała, ale nie ma sensu jeździć bóg wi ile km na wlewy jak ma się możliwość u siebie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group