1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Tym razem tatuś :( liczne zmiany meta na wątrobie
alice

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 18742

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-04-17, 10:28   Temat: Tym razem tatuś :( liczne zmiany meta na wątrobie
Wyrazy wspolczucia...
  Temat: Tym razem tatuś :( liczne zmiany meta na wątrobie
alice

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 18742

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-03-29, 12:05   Temat: Tym razem tatuś :( liczne zmiany meta na wątrobie
Witaj beata,
Nie wiem na ile ten ból to faktycznie ból kręgosłupa, czy rwy kulszowej... Może żródłem bólu jest inny organ który promieniuje do kegosłupa?? Przy bólach kregosłupa i rwy środki przeciwbólowe typu ketonal, czy tramal raczej pomagają. coprawda doraźnie, na kilka godzin, ale działają. Jeśli tramal nie pomaga to może należy zastanowić się, nad silniejszym środkiem, z wyższej półki, jak morfina.. ale o tym oczywiscie powinien zadecydowac lekarz. Mój tatko (również z licznymi przezrzutami do wątroby) miał również bardzo silne bóle kręgosłupa. były spowodowane guzem żołądka i bardzo mocno powiększona wątrobą- tak powiedział nam lekarz.
Najlepsze rozwiązanie, które w takich przypadkach polecam, to hospicjum domowe. Ci lekarze i pielęgniarki naprawde wiedzą wszystko o leczeniu paliatywnym i zrobią wszystko, żeby tata nie cierpial... Pozdrawiam gorąco.. alice
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group