1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ukryta choroba
dagapajak

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 12883

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-06-22, 16:56   Temat: Ukryta choroba
Bardzo mi przykro z powodu twojej mamusi:(ja wlasnie dwa tygodnie temu dowiedzialam sie ze i z moja mama jest zle a mianowicie po wielu prosbach lekarza rodzinego dostala skierowanie na przeswietlenie pluc no i co sie okazalo jest guz wielkosci mandarynki :(. JA dowiedziawszy sie o tym odrazu kupilam bilet do Angli bo obecnie od siedmiu lat tu mieszkam i stwierdzialm ze musze byc przy niej bo mnie potrzebuje i ja nie moge byc w PL. ze wzgledu na dzieci.TU juz zostalo zrobione zdjecie i rengen i SCAN tc i CO sie okazalo guzow jest 4.Jeden ma wielkosc 5.4cm na prawym plucu i kolo niego jeszcze jeden,na drugim prawym plucu 1,8cm i na wezle chlonnym 3,3cm i co teraz bedzie martwie sie ponoc ma byc biopsja czekam na wiadomosc ze szpitala.LEkarz MOWI ZE MUSZA WIEDZIEC pochodzenie tego raka.Mama narzeka na dusznosci i kaszle a dzis zauwazylam ze sie poci i mowi ze drentwieje jej noga od tygodnia tak sie boje. Martwie sie czy nie jest za pozno skoro tyle tych guzow juz jest:(( kOCHANI dajcie mi jakies informacje tak sie boje ze ja moge stracic. SERCE mi sciska jak widze ja trzymajacego mojego drugiego 3mc synka.Pozdrawiam was wszystkich!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group