1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
gudzia5

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-11-20, 19:55   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Moniko nie chce być upierdliwa ale porozmawiajcie z lekarzem o tym co wcześniej pisałam, są choroby które nie da się wysłuchać słuchawką: krztusiec, mykoplzma, chlamydia. w ostatnim czasie odnotowuje się wzrost zachorowań na te choroby mimo szczepień.

z całego serca trzymam kciuki za Was :)
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
gudzia5

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-11-14, 11:53   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Banialuko napewno to sprawdzę, ale ja robiłam je tydzień temu i musiałam zapłacić. może babcia była w szpitalu??? wtedy to wiadomo, że się nie płaci.
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
gudzia5

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-11-14, 11:12   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Hej Moniczko :)

może warto zrobić badanie pod kątem krztuśca :/ niby jesteśmy na to szczepieni ale aktualnie u nas w przedszkolu jest epidemia a w przychodni Pani Doktor powiedziała, że odnotowuje coraz większą ilość zachorowań. my siedzimy teraz w domu i się leczymy bo własnie moje dwa maluchy załapały.

Choroba jest o tyle trudna w wykryciu, że osłuchowo zawsze jest czysto a pacvjent cały czas kaszle - kaszel nasilony z rana i wieczorem, który utrzymuje się dłuższy czas. i tylko badanie z krwi daje nam odpowiedz czy jesteśmy chorzy. Badanie niestety nie jest refundowane i dwa przeciwciała kosztują 60 zł. ale może warto spróbować. wyleczyć mozna sie tylko stosując leczenie antybiotykiem makrolidowym przez dwa tygodnie.

trzymam za Was kciuki, bo niestety nic na temat zrostów nie umiem mądrego napisać :(

pozdrawiam
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
gudzia5

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-08-02, 18:46   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Gratuluje i dzidziusia :) i udanej operacji Kasi :)

teraz Wam tylko dużo zdrówka życzę :)

pozdrawiam
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
gudzia5

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-03-19, 21:06   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Moniko popieram Madzię ja stosowałam flukonazole u dziecka na pleśniawki i dało lepszy efekt niż nystatyna (oczywiście nie chce podważać autorytetu ZUFED - proszę mnie żle nie zrozumieć). dodam tylko że ten syropek jest wygodniejszy w stosowaniu :) trzeba go poprostu wypić, a nystatyne należy rozcierać w buzi a w sumie nie wiadomo jak głęboko są te pleśniawki :)

pozdrawiam i życzę dużo zdróweczka :) pozdrów siostrę :) niech się trzyma dzielnie :)
  Temat: Mięsak Ewinga, siostra
gudzia5

Odpowiedzi: 518
Wyświetleń: 366490

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-03-18, 14:45   Temat: Mięsak Ewinga, siostra
Witam :)

od początku śledzę Waszą historię i dziś aż mi łzy z oczu poleciały czytając to co piszesz. bo jaka jest sprawiedliwośc, że tak młoda osoba musi tak cierpieć. Wogóle ludzie nie powinni tak chorować.

Chciałam Ci napisać, że bardzo Cię podziwiam, że tak dzielnie wspierasz Twoje Słoneczko, a jeszcze bardziej podziwam Siostrę za jej pogodę ducha.

Będę dalej czytać Waszą historię i życzę Wam dużo zdrówka i dużo szczęścia, abyście pokonały tą chorobę :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group