1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 14
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czerniak v clark
kalineczka1980

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-12-02, 12:50   Temat: czerniak v clark
wyrazy współczucia ::rose::
byliście dzielni, nie masz sobie nic do zarzucenia, zrobiłaś to co mogłas w danej chwili, chociaż żal, że nie udało się może jeszcze długo pozostać.

bardzo mi przykro
  Temat: czerniak v clark
kalineczka1980

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-10-21, 20:06   Temat: czerniak v clark
Monika - bądź silna dla Jarka.

Mocno ściskam wirtualnie.
  Temat: czerniak v clark
kalineczka1980

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-09-18, 11:26   Temat: czerniak v clark
A spytaj lekarza czy pomogłyby czopki glicerynowe.
  Temat: czerniak v clark
kalineczka1980

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-09-17, 13:31   Temat: czerniak v clark
Przykro mi, że mu się pogorszyło. Najwazniejsze jest teraz, żeby mu doraźnie pomagać.
Bądź dzielna.

[ Dodano: 2014-09-17, 13:32 ]
jeszcze mi przychodzi do głowy, jeśli jest tak słaby i śpi to może zapiszcie się do domowej opieki lekarskiej. Będziesz miała lekarza czy pielęgniarkę na zawolanie w razie gdyby go bolało bardziej.
  Temat: czerniak v clark
kalineczka1980

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-09-05, 09:20   Temat: czerniak v clark
Czy ktoś wie co się dzieje u Moniki i Jarka?

zaglądam tu i tak sobie myślę jaki jest powód milczenia.
  Temat: czerniak v clark
kalineczka1980

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-08-06, 15:07   Temat: czerniak v clark
A jak się czuje Jarek? Jak Ty?
  Temat: czerniak v clark
kalineczka1980

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-07-20, 10:54   Temat: czerniak v clark
Przytulam Was oboje i trzymam kciuki, żeby choroba się cofnęła.
  Temat: czerniak v clark
kalineczka1980

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-07-14, 06:01   Temat: czerniak v clark
Monika rzadko się odzywam, ale czytam cały czas i myslami cały czas jestem z Wami - chociaż się nie znamy. Nie ma to znaczenia.

Jesteś dzielną dziewczyną, jesteś silna i musisz być i trzymać pion dla Jarka.
Mam nadzieję że zgodzi się na opiekę domowego lekarza i pielęgniarki i powiedz mu, że to dla komfortu psychicznego Twojego, i jego też zwłaszcza jak ktoś tu wcześniej powiedział jeśli ból się nasili.

Wspomniałaś, że Jarek nie rozmawia o śmierci. Nie rozmawiaj z nim jeśli nie chce. Ale obserwuj go i słuchaj uważnie. Takie rozmowy uważam to nic złego o ile sam chory chce i ma siłę by o tym mówić. Ale na siłę - nic.

Monika modlę się o wyzdrowienie dla Jarka. I siłę dla Ciebie.
  Temat: czerniak v clark
kalineczka1980

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-02-15, 22:27   Temat: czerniak v clark
dużo siły dla Was! nie wiem co tu mądrego więcej powiedzieć.
  Temat: czerniak v clark
kalineczka1980

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-18, 20:01   Temat: czerniak v clark
Monika pomyśl tak: że Wasz nerwy zszarpane, pieniądze wydane, i utrata czasu zaprocentują w przyszłości i Jarek będzie zdrowy!
trzymam kciuki za niego!
  Temat: czerniak v clark
kalineczka1980

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-09, 21:13   Temat: czerniak v clark
mmOnika dużo sił w tej walce jak się okazuje nie tylko z chorobą ale też z =e służbą zdrowia.
często o Was myślę, pozdrawiam
  Temat: czerniak v clark
kalineczka1980

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-12-05, 14:14   Temat: czerniak v clark
jestem tego samego zdania co Obertas. W takiej chorobie ja mam wrażenie ze każdy: i chory i bliscy chorego chronią się nawzajem. My chornimy chorego placząc po kątach, tak żeby nie widział, a on przyjmuje pogodną postawę lub zaciska zeby z bólu byśmy tego nie widzieli.
Ale oprócz tego że chory chroni na chroni sam siebie. Nie dopuszcza do sibei najgorszych mysli, co napędza go zapewne do walki z rakiem.
  Temat: czerniak v clark
kalineczka1980

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-12-05, 08:17   Temat: czerniak v clark
wcale Ci się nie dziwię, znam to uczucie jak coś jest nei tak, czegoś nie można załatwić, coś mialo byc inaczej - tym bardziej że nie mieszka się w warszawie i taka wyprawa to nie na godzinę czy dwie, ale na cały dzięn (przynajmniej tak było w naszym przypadku). Ale wiem też że takie emocje napędzają do działania i napewno deterinują człowieka do walki.
Nie poddawajcie się, wiedz o tym, że Jarek Cię potrzebuje, mimo że (jak to wynika z tego co opisujesz) czasami nie wie co się dzieje. On doksonalne wie, i napewno wazne jest dla niego że jesteś.
A co on na to wszystko> Jak się czuje?
  Temat: czerniak v clark
kalineczka1980

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-12-03, 11:01   Temat: czerniak v clark
Podczytuję Wasz wątek od początku Monika, jutro W-wa - napisz jak poszło, ja trzymam kciuki. Bardzo.
K.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group