1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Polip endometrialny
kati007

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4159

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-11-17, 11:31   Temat: Polip endometrialny
Mam też na piersiach torbiele i jak wyszedł teraz ten rak piersi u mamy to poszłam do kontroli i okazało się , że wszystkie zmniejszyły się o min. połowę naj prawdopodobnie właśnie po tych hormonach .
  Temat: Polip endometrialny
kati007

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4159

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-11-14, 15:21   Temat: Polip endometrialny
Ja miałam dokładnie to samo co Ty . W kwietniu założyła MIRENE , ale niestety przy nastepnej miesiączce sytuacja się powtórzyła do tego stopnia i leżałam w szpitalu przez 5 dni bo było tak silne krwawienie .
Po wyjściu zmieniłam lekarza , który stwierdził , że owszem MIrena Mireną ale najpierw trzeba wyleczyć to narastające endometrium i zalecił mi oprócz założonej wkładki branie ORGAMETRILU przez 3 miesiące przez które praktycznie cały czas plamiłam . 29.08 byłam w kontroli i endometrium cienkie , spirala ułożona prawidłowo , mam równiez mięśniaka który bardzo sie zmniejszył . Pani doktor odstawiłam mi ORGAMETRIL i od tego czasu jest wszystko ok. Miesiączki bardzo skąpe ale jest szansa , że nie będzie ich wogóle . Poki co jestem z MIRENY bardzo zadowolona .
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group