1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Potrzebuję opinii specjalisty.
magdal

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 29338

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-02-21, 12:38   Temat: Potrzebuję opinii specjalisty.
Przytulam.
::rose::
  Temat: Potrzebuję opinii specjalisty.
magdal

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 29338

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-02-19, 17:06   Temat: Potrzebuję opinii specjalisty.
Tak właśnie płaciłam, ok 14 zł i byłam zdziwiona że na recepcie jest literka B czyli bezpłatne a za 2 opakowania zawsze wychodziło prawie 30 zł.
Anno, do wszystkiego trzeba się przyzwyczaić ;)
Pozdrawiam
Magda
  Temat: Potrzebuję opinii specjalisty.
magdal

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 29338

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-02-19, 09:40   Temat: Potrzebuję opinii specjalisty.
Anna, MST Continus jest chyba wygodniejszy. Moja mama brała najpierw sevredol, ale lekarz zmienił na ten drugi i było nam wygodniej, bo brała go 2 razy dziennie, a więc rzadziej. Sevredol trzeba brać częściej, mama nieraz zapominała, myliło się jej, bo brała bardzo dużo leków.
Sevredol jest bezpłatny lub na ryczałt - coś ze 3 zł. MST cont. kosztuje ok 14 zł więc jest droższy.
Jeśli coś mogę doradzić, to pamiętam ze mama biorąc MST mogła doraźnie dodatkowo na ewentualne duszności w ciągu dnia wziąć sevredol po pół tabletki. I takie dozowanie było dla niej bardzo korzystne.
Aha, po MST nie miała zaparć, a po sevredolu miałą większe kłopoty z wypróżnieniem, ale myśle też że może być sprawa dotycząca danego pacjenta.
Pozdrawiam

[ Dodano: 2014-02-19, 09:44 ]
Oczywiście, zapomniałam dodać że na własną rękę takich leków nie można stosować. Musicie trzymać się zaleceń lekarza. U mojej mamy lepiej sprawdził się MST ale u innego pacjenta może być zupełnie inaczej.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group