1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 118
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czerniak v clark
mm0nika80

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-12-02, 17:21   Temat: czerniak v clark
Jestem po pogrzebie ,pustka, pustka tyle mi pozostało. Jest gorzej niż myślałam. Pocieszam się że Jarek już nie cierpi, bo ostatnio był bardzo zmęczony chorobą. Dziękuję za porady, pomoc jaką uzyskałam będąc na forum. Gdzie nie spojrzę widzę cząstkę mojego JARKA.
  Temat: czerniak v clark
mm0nika80

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-11-27, 18:46   Temat: czerniak v clark
Dziś mój Jaruś odszedł o 6.10 po tygodniowym pobycie w hospicjum.Jestem załamana,zła i mam żal .Nie pogodzę się z śmiercią miłości mojego życia,zostałam sama z dzieckiem niepełnosprawnym.Pogrzeb odbędzie się we wtorek o 10.30.Żyć się nie chce.
  Temat: czerniak v clark
mm0nika80

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-11-16, 16:48   Temat: czerniak v clark
Madzia70, Ma napisane doraźnie,ale lekarz z hospicjum kazał brać co 4 godziny.Jarka jak łapie duszność lub atak bólu to zjada 2-3 na raz.Był lekarz dał zastrzyk sterydowy zaraz będzie pielęgniarka dostani drugi jakiś -nie mogę odczytać nazwy. Zaszczyk nic nie pomógł,jutro pobranie krwi ,bo może jest to od niedokrwistości.Medycyny nie skończyłam ale nie sądzę że wszystko zależy od krwi-chyba że się mylę.Lekarz też stwierdził że serce mocno kołacze :shock:
  Temat: czerniak v clark
mm0nika80

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-11-16, 11:06   Temat: czerniak v clark
Jarek ma tylko siostrę i ciocię w Warszawie.Siostra pewnie pomoże ,jeżeli chodzi o opiekunkę z opieki to Jarek i tak się nie zgodzi żeby ktoś obcy w jego domu był-taki już jest (był problem z pielęgniarką i lekarzem z hospicjum ,cały czas suszył mi głowę że mam ich wszystkich odmówić),koszt takiej opiekunki z opieki jest około 10-15 złotych za godzinę ,dzwoniłam ,bo chciałam do Dawidka pomoc myśląc będzie taniej niż obecne nianie do syna.Tak czy siak nie rozwiązuje to problemu duszności,nad którymi ciężko zapanować.Czeka mnie telefon do pielęgniarki.
  Temat: czerniak v clark
mm0nika80

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-11-15, 23:17   Temat: czerniak v clark
Nystatyne do pędzlowania posiadamyBB, z asekuracją stałą będzie problem, ja pracuje co prawda nie cały dzień ,ale kilka godzin mnie nie ma.Muszę zarobić parę groszy ,kasy nie mamy ZUS jeszcze zasiłku nie przelał.Jestem przerażona.
  Temat: czerniak v clark
mm0nika80

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-11-15, 21:52   Temat: czerniak v clark
Jarek dzisiaj spadł z pufy myślałam że przypadek ,bo sama niedawno z niej zjechałam ale....BB, miała rację coś w głowie się dzieje ,wychodząc z sypialni nie utrzymał równowagi i się wywrócił .Teraz jestem pewna że coś jest w głowie.marcelina007, nie jestem za takimi metodami leczenia.obertas, nie wiem co można napisać jest źle ,trzymajcie się.

[ Dodano: 2014-11-15, 21:53 ]
Dostał też afty w buzi -nestatyna włączona :-(
  Temat: czerniak v clark
mm0nika80

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-11-15, 19:15   Temat: czerniak v clark
Dziękuje wszystkim za wsparcie.
Jestem zmęczona fizycznie i psychicznie.Jarek jest już umordowany chorobą .Jest bardzo ciężko.Jeżeli nic się do jutra nie ustabilizuje ,bo o poprawę raczej nie ma mowy będę dzwonić do Anetki z hospicjum .
  Temat: czerniak v clark
mm0nika80

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-11-15, 13:08   Temat: czerniak v clark
Dziękuje Jola555
Madzia70, czy po Sevredol mogą być jakieś lęki?Jarek nie spał całą noc ,duszności dokuczają ale też mówi że jakoś dziwnie się czuje ,niby zasypia a nie śpi mówi że jak zasypia to zapomina oddychać nie wiem czy dobrze przekazałam to co mi mówi.

[ Dodano: 2014-11-15, 13:09 ]
Koncentrator tlenu nie wiele pomaga :uuu:
  Temat: czerniak v clark
mm0nika80

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-11-15, 08:01   Temat: czerniak v clark
Mamy Sevredol 20 mg i coś z Codeiną nazwa wypadła mi z głowy.We wtorek wizyta lekarza będziemy rozmawiać.Jak siedzi Jarek to jeszcze jakoś jest .Dziś cała noc nie przespana mimo tlenu :-( Nogi puchną dalej,w jamie ustnej zapalenie-będzie antybiotyk.
  Temat: czerniak v clark
mm0nika80

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-11-13, 20:35   Temat: czerniak v clark
Tego leku na kości Zomikosu nie podadzą w domu -pytałam .Krew pobiorą jak najbardziej.Odnośnie opuchlizny na stopach poziom keratyniny jest ok.Straszne duszności są.Mamy koncentrator tlenu.Dziś już Jarek z łóżka nie wstawał-tylko do toalety.Bardzo brak mu sił.Jutro kolejna wizyta pielęgniarki .Badzo czarne myśli mam.
  Temat: czerniak v clark
mm0nika80

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-11-06, 21:37   Temat: czerniak v clark
Papierkowo załatwione,dziś był lekarz na wizycie ,leki przeciw bólowe , które do tej pory Jarek przyjmuje są wystarczające ,można też włączyć paracetamol,ibuprofen itp.Waga leci cały czas w dół schudł łącznie 20 kg :shock: waży tyle co nasz pies. :roll: Bardzo fajny rzeczowy doktor.Wszystko wytłumaczył ,kazał Jarkowi przemyśleć sprawę wypożyczenia koncentratora tlenu,jarek odmówił ,bo za głośno chodzi :) W poniedziałek jedziemy na pobranie krwi ,w środę na kroplówkę na wzmocnienie kości.Słaby dalej,duszności ,bóle klatki piersiowej,apetyt marny.
  Temat: czerniak v clark
mm0nika80

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-11-03, 16:32   Temat: czerniak v clark
W przyszłym tygodniu mamy mieć badaną krew,zobaczymy co się dzieje.Wzięłam skierowanie do hospicjum .Jutro zadzwonię i zapytam jak wygląda sprawa papierkowa.
  Temat: czerniak v clark
mm0nika80

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-11-02, 20:38   Temat: czerniak v clark
Właśnie nie są to kostki tylko cała stopa aż po kostki :-(
  Temat: czerniak v clark
mm0nika80

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-11-02, 19:43   Temat: czerniak v clark
Jarkowi puchną stopy czy ktoś pomoże co to może być?
  Temat: czerniak v clark
mm0nika80

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 165775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-10-22, 20:31   Temat: czerniak v clark
Słaby ,ospały ,zdołowany bezsilnością.
 
Strona 1 z 8
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group