1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ukryta choroba
sadness

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 12883

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-06-23, 23:36   Temat: Ukryta choroba
To jest sytuacja tragiczna - jakiego wyboru by nie dokonać i tak będzie zły. Ja mimo wszystko w takiej sytuacji chciałbym znać prawdę.
Bezsilność wobec cierpienia bliskiej osoby jest nie do zniesienia.

@dagapajak nie ma się co oszukiwać. Stan mamy nie jest najlepszy. Nie można jednak tracić nadziei! Ja przygotowywałem się już do śmierci mojej mamy, kiedy nagle pojawiło się światełko w tunelu.

Czas jest na Waszą niekorzyść. Musicie działać szybko i zdecydowanie. Zawsze jest szansa, że jeszcze się uda...
  Temat: Ukryta choroba
sadness

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 12883

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-06-14, 08:34   Temat: Ukryta choroba
Była bardzo silna. Dała przykład mężnego znoszenia cierpień i bólu. Takie chwile pożegnań zapewne dostarczają wiele bólu, może nawet większego niż tego związanego z chorobą. Nie tylko umierającemu, ale każdemu kto przy tym jest.
Twoja mama doskonale wiedziała kto i jak mocno ją kocha. Poczucie bycia kochanym jest ważniejsze niż słowa...
Z drugiej strony, Twoja mama na pewno wiedziała że koniec jest bliski, ale niekoniecznie zdawała sobie sprawę, że to JUŻ. Szczególnie jeśli umarła we śnie.

To trudne do zrozumienia, ale musisz jakoś z czasem to przetrawić...
  Temat: Ukryta choroba
sadness

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 12883

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-06-13, 20:03   Temat: Ukryta choroba
To co piszesz jest tragiczne. Niemal do złudzenia przypomina moją sytuację. Ten sam uporczywy kaszel, wychudnięcie, obrzęk... Dokładnie to samo...
  Temat: Ukryta choroba
sadness

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 12883

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-06-13, 19:36   Temat: Ukryta choroba
monalisa, szczerze Ci współczuję. Ból na pewno jest ogromny i nie do zniesienia. Wiem, bo sam przez to przechodzę.

Długo chorowała?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group