1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: BOJE sie Raka
warrlady

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6553

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-09-22, 09:17   Temat: BOJE sie Raka
Witam dziewczyny,
miałam podobnie. Najpierw zmarł mój dziadek (rak prostaty), potem moja babcia (rak trzustki). Oboje to rodzice mojej mamy i już w głowie pytanie czy to się gdzieś nie ujawni. Za chwilę moja ciocia (rak szyjki macicy). I znowu czy to będzie się u nas panoszyło. Kuzynka - chłoniak. I tak człowiek się od razu nakręcał pytaniem "kto następny". A przecież ja mam cztery córy i zaraz panika. W końcu stwierdziłam - do ciężkiej cho... nie daj się zwariować. I poszłam zrobić badania genetyczne. Nie mam żadnych mutacji. Nic. Jestem spokojniejsza mimo tego, że brak mutacji nie chroni przed chorobą. Jednak daje taką jakąś ulgę. Nie nakręcam się, że może odziedziczyłam. Chociaż ostatnio martwię się o męża, bo jego dziadek zmarł na raka prostaty a mama(córka tego dziadka) na raka szyjki macicy. Chciałabym, żeby się przebadał. Strasznie też żałuję, że nie trafiłam na to forum szybciej. I nawet nie po to, żeby zweryfikować podejście lekarzy do choroby mojej teściowej (bo uważam, że wykonali kawał bardzo dobrej roboty), ale po to, żeby się wyciszyć i potrafić lepiej wesprzeć córki i męża.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group