1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Węzełki.Co jeszcze może być powodem powiększenia?
Autor Wiadomość
kotkazla 


Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 10
Skąd: Lubuskie

 #16  Wysłany: 2010-06-14, 16:57  


Kochani,dzięki za wsparcie :heart:

Po 24 godzinnym "urlopie" właśnie wróciłam do domu,węzły w stanie nienaruszonym też !

Dzisiaj przed pobraniem wysłali mnie na ponowne usg celem określenia,który węzeł będzie najłatwiej pobrać(siedzą głęboko).

Pani zabrało to niecałe dwie minuty,przerywane rozmową z pielęgniarką:"ten program to do tarczycy jest,nic nie widzę(tu chwilę coś próbuje namierzyć),później znowu konsultacja-to ślinianka,czy węzeł ?odp.chyba węzeł- dobra kończymy ,bo i tak nic na tym programie nie widzę,a się spieszę" i po wszystkim ....opis:

Po obu stronach szyi oraz w okolicach podżuchwowych widoczne są pojedyńcze hypoechogeniczne węzły chłonne o śr.1,68 w obu okolicach.


Na oddziale stwierdzili zatem ozdrowienie i nie pobrali wycinka.

No i dalszą diagnostykę hematologiczną.

Pojadę ,jeszcze ten jeden raz spróbuję,ale zahaczę również o onkologa.

Co o tym sądzicie ?
 
jogi45 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 618
Skąd: Szczecin
Pomogła: 110 razy

 #17  Wysłany: 2010-06-14, 17:22  


Poszukaj dobrego radiologa z nowym sprzętem. popytaj lekarzy laryngologów kogo polecają, ale kilku lekarzy pytaj.. Usg prywatnie kosztuje ok 60 zł. nawet jeśli u ceniącego się specjalisty odsiedzisz w kolejce i zapłacisz więcej warto to badanie zrobić raz a dobrze. Wiem co mówię bo u mnie diagnostyka wyglądała podobnie marnie. Im dłużej to trwa tym gorzej dla twojej psychy szczególnie i pewnie się nakręcasz wiedzą z internetu.
_________________
Antoine de Saint-Exupéry
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać
 
kotkazla 


Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 10
Skąd: Lubuskie

 #18  Wysłany: 2010-06-14, 17:56  


Hmm,na czytanie internetowych bajek już jestem za stara ;)

W Zielonej.G.chyba sprzęt mają niezgorszy,jeno podejście personelu ciut olewatorskie jak dziś się okazało.Na siłę nic szukać nie zamierzam.Ale z drugiej strony nie chcę się za jakiś czas obudzić z przysłowiową "ręką w nocniku".

W środę jadę do p.hematolog,no i przy okazji się dowiedziałam ,że onkolog też jest chętny zerknąć.

Tak szczerze to nie mam pojęcia skąd się w ogóle wzięło podejrzenie takiej akurat choroby i czy warto to dalej drążyć.
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #19  Wysłany: 2010-06-14, 19:46  


Drążyć trzeba zanim się ją wykluczy :)

Zrób tak jak mówi jogi, idź do niezależnego lekarza na porządne USG i będziemy mieć porównanie, czy aby czasem ktoś się nie pomylił.

pozdrawiam

zuza
_________________
Amor vincit omnia...
 
 
kotkazla 


Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 10
Skąd: Lubuskie

 #20  Wysłany: 2010-06-16, 01:13  


Zuza,Jogi ale skąd ja w w takiej mieścinie jak Żary wykombinuję specjalistę od węzłów ?Zieona.G.(czyli ten drugi wynik) wydawał się dość jednoznaczny...cóż co opinia to inaczej.A okaże się pewnie,że to jakaś infekcja i tyle.

[ Dodano: 2010-06-16, 12:58 ]
Cosik się ruszyło,na cito przyjęła mnie pani onkolog i BAC pod kontrolą uesa jutro.Powiedziała,że to wynik może nie być do końca wiarygodny,ale w ten sposób dotrą do tych ukrytych skurczybyczków.
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #21  Wysłany: 2010-06-16, 20:14  


kotkozla, nie chodziło mi o specjalistę od węzłów, tylko o jakiegokolwiek lekarza wykonującego USG.

Ale dobrze, że ktoś się Tobą zajął wreszcie. Faktycznie BAC może nie da wyniku tak dokładnego jak dałoby wycięcie i zbadanie węzła, no ale zawsze coś.

Co do infekcji- bardzo bym chciała, żeby to była infekcja i z całego serca Ci tego życzę

pozdrawiam
zuza
_________________
Amor vincit omnia...
 
 
kotkazla 


Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 10
Skąd: Lubuskie

 #22  Wysłany: 2010-06-17, 16:04  


No i po wszystkim (to jest nawet auć :twisted: ).

Dwa razy ciapnął z prawej i próbował z lewej ,ale nie mógł się wkuć.Jutro mam do pana wampira zadzwonić...ale tak szczerze to zapomniałam po co :roll:

Zuza o ile to nie faux pas,to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :flow:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group