1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
carcinoma plano epitheliale metastatic cerebelli
Autor Wiadomość
schatz 



Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 53
Pomogła: 2 razy

 #46  Wysłany: 2010-07-23, 14:40  


Boże !Lenko wraca obraz mojego taty.Trzymaj się dzielnie.Pozwól mężowi przestać cierpieć, on Cię kocha tylko nie może już dużej się Tobą opiekować bo pewnie ma misje razem z moim tatusiem w niebie.Poproszę tate aby zaopiekował się Twoim mężem.Jesli Cię pocieszy coś to przyśnił się mi mój tata i powiedział mi że wszyscy są dla Niego mili i oprowadzili go.Może to tylko sen ,a może znak że bez cierpienia będzie im lepiej....w innym świecie.Wiem co czujesz, wiem jak się boisz.... Mój tata zmarł 10dni temu , ale razem przejdziemy przez ta najtrudniejszą droge.Ściskam Cię.
 
Lena W. 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 423
Skąd: Gdańsk
Pomogła: 51 razy

 #47  Wysłany: 2010-07-23, 15:38  


schatz dziekuje Ci :heart:
Oczy nie reaguaja na swiatlo.Zadzwonilam do lekarza z hospicium,powiedzial ze kogos podeszle.Jestem sama! Nawet siostra meza nie zadzwoni,nie zapyta! Jak zez tak moze byc???
_________________
Resurgam!
 
 
k2196 


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 211
Skąd: Lublin
Pomogła: 22 razy

 #48  Wysłany: 2010-07-23, 15:41  


Oby ktoś z hospicjum przybył jak najszybciej... Trzymaj się, Leno, spróbuj wykrzesać jeszcze trochę siły...
 
Katarzynka36 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 2253
Skąd: Poznań
Pomogła: 393 razy

 #49  Wysłany: 2010-07-23, 16:07  


Lenko!!!
Czytam i serce mi krwawi :cry: :cry: :cry:
Że twój Mąz odchodzi, że Ty nie masz żadnego wsarcia na miejscu i jesteś sama:(:(:( Boże, Lenko, ta siostra Męża jak Ona tak może???Nie odezwać się nie zapytać? Myślałam, miałam nadzieję, że bedziecie razem w tych potwornie ciężkich chwilach:(:(:(

Tak mi przykro, tak bardzo, bardzo mi przykro, że musisz być sama, że nie ma Osoby obok która Was wesprze w tym przechodzeniu Mężą na drugą stronę:(:(:(

Lenko... nie jestem w stanie ogarnąć Twojego cierpienia... Jestś na miejscu sama, ale mu tutaj jesteśmy... wiem, że to niewiele, ale jesteśmy...zapewniam....

modlę się, by Mąz nie cierpiał...Jeśli Pan chce Go zabrać już dosiebie, niech nie cierpi już a Ty wraz z nim, za dużo już było tego cierpienia pzez osttanie tygodnie:(

Lenko, przytulam Cię do mojego serduszka...
_________________
Katarzynka36
 
 
Lena W. 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 423
Skąd: Gdańsk
Pomogła: 51 razy

 #50  Wysłany: 2010-07-23, 16:18  


.Jeśli Pan chce Go zabrać już dosiebie, niech nie cierpi już a Ty wraz z nim, za dużo już było tego cierpienia pzez osttanie tygodnie:(
tez o to prosze!!!!
_________________
Resurgam!
 
 
schatz 



Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 53
Pomogła: 2 razy

 #51  Wysłany: 2010-07-23, 16:31  


Tylko w mieszkaniu jeteś sama.Ja cały czas i pewnie wiele osób jeste myślami z Tobą. Przykre że najblższe osoby odwracaja się w takiej chwili od nas.Ale pamiętaj na tym forum ,większośc z nas była,jest lub będzie w podobnej sytuacji.I jesteśmy z Tobą, gdyby nie odległość to już bym się zjawiła, choćby potrzymać za rękę.Całym serecem jestem z Wami.Boże daj ulge w cierpieniu.
 
Lena W. 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 423
Skąd: Gdańsk
Pomogła: 51 razy

 #52  Wysłany: 2010-07-23, 16:36  


Ludzie! Wytlumaczcie mi jak to u was jest w tym kraju? Dzwonie do siostry meza zeby przyjechala sie pozegnac,a ona mi "nie zawracaj mi tym w kolko glowy!",ja jej na to ze on umiera,i lekarz z hospicium byl,i to mi powiedzial,i ze ja nie zartuje. I odlozylam sluchawke ! Moze wogole nawet o smierci nie powiadomic? Jak tak mozna? Co za rodzina!Slow mi brak! :twisted:
_________________
Resurgam!
 
 
Katarzynka36 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 2253
Skąd: Poznań
Pomogła: 393 razy

 #53  Wysłany: 2010-07-23, 16:39  


Leno!
Jestem w szoku :shock:
Myślałam, że znajdziesz u siostr Męża wsparcie, ze Ona będzie z Tobą, wspierałs, pomagała, a Ona??? szok po prostu:(
Boże, jaka znieczulica, siostra brata nie chce pożegnać?!!!w mojej glowie mi się to nie mieści....

Lenko, przytulam Cię do mojego serduszka... myślę o was cały czas....

[ Dodano: 2010-07-23, 16:42 ]
Lenko!
Wiesz, to jest okrutnie, że jesteś sama z Mężem:(:(:(
trudno mi się z tym pogodzić, że tak to jest w tych cięzkich chwilach:(:(:(

Modlę się by Mąz nie cierpiał:(
_________________
Katarzynka36
 
 
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #54  Wysłany: 2010-07-23, 16:44  


Lena W., nie zawracaj sobie teraz głowy rodziną, jest jaka jest, poinformowałaś ją o stanie Męża i koniec kropka, resztę zostaw ich sumieniom.
Lena to już nie potrwa długo, skup się na byciu przy mężu, na trzymaniu za rękę. Inne rzeczy są naprawdę mało ważne.
Ściskam życząc dużo sił i wiary.
 
ana7 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 871
Pomogła: 122 razy

 #55  Wysłany: 2010-07-23, 16:46  


:/pociesza:/
 
 
schatz 



Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 53
Pomogła: 2 razy

 #56  Wysłany: 2010-07-23, 16:47  


Jak mój tata leżał w szpitalu ,miał założony cewnik zakładali mu go dwie godz. więc cała cewka go bolała.Co chwile porawiał sobie go bo urażał mu drogi moczowe.Tydzień temu był straszny upał węc lezał w samych majtkach.Przyszła jego siostra na wizyte i dosyć że do pacjenta obok przy moim tacie powiedziała cyt."o to już po Nim...." to potem poszła z aferą do pielęgniarek i powiedziała im że mają coś dać na uspokojenie mojemu tacie ,bo on się przed Nią rozbiera.Pielęgniarki podały mu coś,jak przyszłyśmy do szpitala z mamą i zobaczyłyśmy że tata znowu bez kotaktu na jakiś porchach,to szlag mnie trafił.Po co ona przyszła w odwiedziny czy mu zaszkodzić.Wiem jak potrafi być najbliższ rodzina.....Trzymaj się ...ja cały czas jestem z Wami!!!!
 
MarcoPolo 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 76
Skąd: Slupsk - Hannover
Pomógł: 13 razy

 #57  Wysłany: 2010-07-23, 17:11  


Lena W., szkoda byłoby mi slow na rozmowe z taka Kobieta jak siostra Twojego Meza... ludzie porostu nie maja sumienia! W takiej chwili...takie slowa...przykre to! Wiedz ze tu możesz sie wypłakać i każdy Cie doskonale rozumie... Przykro mi bardzo... sil zycze!
_________________
"Wiem... ze patrzysz na mnie z góry - Kocham Cie Tatko"
 
Balbi 



Dołączyła: 04 Lut 2010
Posty: 63
Pomogła: 2 razy

 #58  Wysłany: 2010-07-23, 17:46  


Lena, ja też jestem i również strasznie strasznie mi przykro trzymaj się!
_________________
W życiu ważny jest nie triumf , lecz walka , istotą rzeczą jest nie zwyciężać lecz umiejętnie toczyć rycerski bój.
 
kaja115 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 735
Pomogła: 125 razy

 #59  Wysłany: 2010-07-23, 19:21  


:/pociesza:/
_________________
kaja
 
Lena W. 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 423
Skąd: Gdańsk
Pomogła: 51 razy

 #60  Wysłany: 2010-07-23, 19:45  


dziekuje WAM


heart.gif
Pobierz Plik ściągnięto 344 raz(y) 14,5 KB

heart.gif
Pobierz Plik ściągnięto 278 raz(y) 14,5 KB

_________________
Resurgam!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group