1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Anelia - komentarze
Autor Wiadomość
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #331  Wysłany: 2012-01-23, 21:32  


Aguś nie martw się na zapas kochana, USG na pewno bedzie dobre. :uhm!: :uhm!:
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #332  Wysłany: 2012-01-23, 23:11  


Przed chwilą wróciłam.
Usg- czyste :) W połowie lutego następne badania (cytologia-pierwszy raz :oops: plus pózniej jeszcze badanie na chlamedie?)

Wspomniałam lekarce o bólach głowy. Kazała mi odstawić YAZ (lek antykoncepcyjny). Przy silnym bólu głowy nie mam tego dalej brać :shock: :?ale?:
Skończę opakowanie do końca i przerwę. :oops: Zobaczymy może bóle głowy całkowicie miną, może to jest przyczyną :?ale?:

Pozdrawiam :)

aaaaa i przepraszam, że w forum Onkologicznym to pisze, mam nadzieję, że pisząc w kciukowym wątku nie robię zamieszania , i że nasze dobre duszyczki "przymkną oko" |prosi| [wstydnis]
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #333  Wysłany: 2012-01-23, 23:15  


Anelia, :cmok: , śpij dobrze :flower:
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #334  Wysłany: 2012-02-02, 18:01  


Przeglądam Toje wątki.
Przyjmij wyrazy mojego współczucia z powodu straty Tatusia...zawsze tak strata boli, nawet jak nie uczestniczymy bezpośrednio w wydarzeniach.
Odnośnie Twoich problemów... myślę że warto odstawić lek, który sprawia problemy niżeli cierpieć dlatego że dopiero zaczęłaś opakowanie...
Trzeba unikać zbędnego cierpienia, zwłaszcza że nie brakuje tego dookoła nas.
Z pozdrowieniami wieczornymi ::thnx:: [paluszkiem]
_________________
romek
 
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #335  Wysłany: 2012-02-02, 23:53  


roman1130, :tull:
Dziękuję za dobre słowa i za zainteresowanie moim wątkiem :tull:

roman1130, ja również śledzę Twój wątek i bardzo Ci kibicuję ! Życzę Ci wszystkiego dobrego , aby z czasem wróciła ta siła i energia, do której byłeś tak przyzwyczajony a której teraz Ci brakuje (leczenie nie należy do lekkich stąd też to osłabienie)
Aby słoneczko nie tylko było powodem do spaceru ale aby i zaświeciło dla Ciebie :)

Pozdrawiam bardzo serdecznie ::thnx::
Oczywiście przesyłam |buziaki|
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #336  Wysłany: 2012-02-03, 23:13  


Z uwagi na nadmiar czasu błąkałem się po różnych forach, blogach, zabierałem niekiedy głos, wypowiadałem się na różne tematy... ale nie dawało mi to ani satysfakcji ani nie pomagało w żaden sposób.
Męczyły mnie niewybredne uwagi niekiedy zupełnie oderwane od rzeczywistości, pozbawione sensu i jakiejś ...klasy.
Na tym forum, już w pierwszych dniach, gdy tylko napisałem o sobie o swoich problemach spotkałem najpierw dwie wspaniałe moderatorki, które udzieliły pomocy technicznej i wyjaśniły ludzkim językiem co ze mną się dzieje, jakie mam perspektywy i szanse.
Ale największą niespodzianką była reakcja forumowiczów... bezinteresowne słowa wsparcia, przyjaźni... To są wartości, których nie spotyka się codziennie.
Anelko, byłaś jedną z pierwszych, która podała mi dłoń, uśmiechnęłaś się do mnie, takich gestów się nie zapomina, nie przechodzi się nad takimi rzeczami do porządku dziennego, tutaj jest to i przyjemność z obcowania z wrażliwymi serdecznymi ludźmi i szansa na odzyskanie poczucia humoru, które zagubiło się jakoś w trakcie choroby i szansa na prawdziwą serdeczną przyjaźń...
Wierzę, że bez względu na to co los przygotował mi w przyszłości, każda chwila spędzona z Tobą i innymi, nie będzie czasem straconym, lecz chwilami, które są najlepsze najwartościowsze w życiu każdego z nas.
Anellko Dziękuję za życzenia, wiem że dzięki Tobie moje słońce zabłyśnie jeszcze wiele razy.
Przesyłam swoje uśmiechy i Pozdrowienia :-D :flow:
_________________
romek
 
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #337  Wysłany: 2012-02-04, 15:53  


roman1130, ja również pamiętam jak szukałam jakieś pomocy dla taty przez internet to też spotykałam się często z niezrozumieniem, brakiem sensu...itd. dokładnie z tym o czym Ty piszesz !
Natomiast po zarejestrowaniu się na to forum od razu się za klimatyzowałam i zwróć uwagę na to, że mój tato odszedł ponad 7 m-cy temu a ja nadal tu jestem :) Nie "odeszłam wraz z tatą" ... nie potrafię ...
Poznałam tu wyjątkowych ludzi :) Takich, którzy starali się w miarę możliwości pomóc, którzy OD RAZU w razie płaczu "obtulali", płakali ze mną, pocieszali, milczeli oraz tacy, którzy "dawali mnie kopniaka" kiedy było to potrzebne (a propos, pozdro dla tej osoby ;) dawno Jej nie widziałam na forum :?ale?: )

Na prawdę bardzo się cieszę, że i Ty znalazłeś tu Swój kącik :)
Mam nadzieję, że nie tylko znajdziesz tu pomoc merytoryczną ale i będziesz się uśmiechał częściej (oooo tak :mrgreen: bo czasami mimo choroby bywa i śmiesznie ;) )

roman1130 napisał/a:
Na tym forum, już w pierwszych dniach, gdy tylko napisałem o sobie o swoich problemach spotkałem najpierw dwie wspaniałe moderatorki, które udzieliły pomocy technicznej i wyjaśniły ludzkim językiem co ze mną się dzieje, jakie mam perspektywy i szanse.

Nasze dobre duszyczki :) Są niezastąpione :) I nie zastąpieni (bo są i Panowie) :)
Dużo czasu, pomocy, wiedzy i cierpliwości wkładają w to forum mając jednocześnie Swoje życie , prace , obowiązki .... tak "o" bezinteresownie .
Brawo im za to :)

roman1130 napisał/a:
Ale największą niespodzianką była reakcja forumowiczów... bezinteresowne słowa wsparcia, przyjaźni... To są wartości, których nie spotyka się codziennie.

Niestety ja również nie spotkałam tego na co dzień :-(
Dopiero to co tu na tym forum znalazłam przerosło moje oczekiwania , ta chęć bezinteresownej pomocy od obcej osoby jest bezcenna !

roman1130 napisał/a:
Anelko, byłaś jedną z pierwszych, która podała mi dłoń, uśmiechnęłaś się do mnie, takich gestów się nie zapomina, nie przechodzi się nad takimi rzeczami do porządku dziennego, tutaj jest to i przyjemność z obcowania z wrażliwymi serdecznymi ludźmi i szansa na odzyskanie poczucia humoru, które zagubiło się jakoś w trakcie choroby i szansa na prawdziwą serdeczną przyjaźń...

Moja reakcja na słowa powyżej była i jest taka :
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ::thnx::


roman1130 napisał/a:
Wierzę, że bez względu na to co los przygotował mi w przyszłości, każda chwila spędzona z Tobą i innymi, nie będzie czasem straconym, lecz chwilami, które są najlepsze najwartościowsze w życiu każdego z nas.

I koniec. Kropka ! :) Mam nadzieję, że ani przez chwilę w to nie zwątpisz :nunu: ;)

roman1130, niestety nie zawsze potrafię pomóc merytorycznie :uuu: ale jeżeli będziesz chciał pogadać tak na "luzno" zapraszam na mój kciukowy wątek ;) Onlein jestem najczęściej od około 18-stej do .... hmmmm, do bólu :mrgreen: a jak będzie potrzeba to i jeszcze dłużej ;)

Polecam też wątek Gazdy [yee] Ja długo się przekonywałam aby tam coś napisać ale teraz wiem, że dobrze zrobiłam, że mogłam wcześniej, bo bardzo mnie to pomogło , choćby na chwilę oderwać się od choroby, od myśli ...
Ale :!: ostrzegam , czasami poruszane są pikantne tematy ;P a Panów zdecydowanie tam za mało więc , że tak sobie pozwolę i mam nadzieję, że nie dostanie mnie się od gospodarza wątku zapraszam Cię Romku ;)
|buziaki|


Iwona !!! :mrgreen: a Ty mi tu bez skojarzeń proszę :mrgreen: !!! .... hehe wiem, że gdzieś tam jesteś i kukasz "hehm:
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #338  Wysłany: 2012-02-04, 16:15  


Anelia napisał/a:
Iwona !!! :mrgreen: a Ty mi tu bez skojarzeń proszę :mrgreen: !!! .... hehe wiem, że gdzieś tam jesteś i kukasz "hehm:



ja ??? |oyeah| [figielek] :hehe:

Moje Ty :sun: :sun: :sun: :sun:
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #339  Wysłany: 2012-02-04, 16:20  


iwka3219 napisał/a:
ja ???
No patrz ! Mówisz i masz :mrgreen: No normalnie czuję w kościach, że mnie obserwujesz :mrgreen:
Zamiast obserwować zapraszam do "rozmowy" z Romkiem ;)
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #340  Wysłany: 2012-02-04, 16:24  


Hihihi, bo ja to mam 9 zmysl Kochanie :)



A dla Romka :flower: :flow: ::thnx::
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #341  Wysłany: 2012-02-04, 16:28  


iwka3219, jaki/czego zmysł :mrgreen: ?

My tu gadu -gadu a Romka brak :?ale??:
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #342  Wysłany: 2012-02-04, 16:29  


Anelia napisał/a:
jaki/czego zmysł :mrgreen: ?


Nie chcesz wiedziec :P a zreszta znasz mnie, wiec sie domysl :P :P

czy juz cwiczysz kroki cha chy ?


A Romek , pojawi sie kiedy bedziemy sie tego najmniej spodziewac :)
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #343  Wysłany: 2012-02-04, 16:35  


iwka3219 napisał/a:
czy juz cwiczysz kroki cha chy ?


Te Twoje "kroki cha chy" mnie się zle kojarzą :nunu:
Co Ty chcesz mi przez to powiedzieć , cooo [foch] ?

iwka3219 napisał/a:
Nie chcesz wiedziec :P
mówisz, że lepiej nie wiedzieć :mrgreen: ? Ok zapytam za priv-ie :mrgreen:
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #344  Wysłany: 2012-02-04, 16:47  


Zebys uczyla sie cha chy zawczasu :P :P :P
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #345  Wysłany: 2012-02-04, 16:52  


Nie ma kto mnie nauczyć cha chy :tiaa:
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group